מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 טיפים להשכרת משאית

השכרת משאית יכולה להיות שימושית מאוד למגוון צרכים אשר יכולים לשרת כל אחד. להלן הטיפים:

| 28/3/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

גודל המשאית

גודל המשאית יקבע בעיקר לפי כמות הציוד שיש להעביר, ולכן חשוב ביותר לדעת מה עלינו להעביר בדיוק בעזרת המשאית, ולא לבצע רק הערכה גסה של התכולה. בנוסף, למשאיות ישנו משקל מקסימאלי של תכולה אשר ביכולתן לשאת, ולכן ישנו הבדל בין 50 ארגזים של כריות לבין 50 ארגזים של קוביות עץ. בשיחת הייעוץ עם נציג החברה תצטרכו להציג את כלל המידע על השימוש העתידי במשאית, וכך תבחרו את המשאית המתאימה לכם.

מבנה המשאית

מבנה המשאית
כיום ישנן משאיות המתאימות להובלת ציוד שביר, ציוד רפואי, ציוד נגינה ועוד. זכרו לשוחח עם נציג החברה במידה והנכם מעוניינים במשאית מותאמת שכזאת, ויכול מאוד להיות שהוא יוכל לסייע לכם.

רישיון

לא כל אחד יכול לנהוג על כל משאית. לאחר שבחרתם משאית, חשוב לברר האם הרישיון ברשותכם מתאים לנהיגה עליה או שעליכם לשכור גם את שירותיו של נהג. שימו לב כי נהיגה על משאית ללא רישיון, גם כאשר מדובר בהשכרת משאית, מתאים תגרור שלילת הרישיון, קנס, ולעיתים קרובות גם החרמת המשאית ותשלום קנס לחברת ההשכרה.

ביטוח תכולה

כאשר אתם שוכרים משאית, ללא סבלים או ללא אנשי שירות אחרים, האחריות לשלמות התכולה הינה על אחריותכם בלבד. כאשר אתם מובילים ציוד יקר ערך או שביר, רצוי לרכוש ביטוח על התכולה מחברת ההשכרה, וכדאי לברר את המחיר שתצטרכו לשלם עליו עוד בטרם שכירת המשאית. קחו בחשבון כי במידה ולא תבצעו ביטוח שכזה, כל שריטה, מכה או תקלה בציוד יהיו על אחריותכם בלבד, וחברת ההשכרה לא תהיה חייבת בפיצויים.

ביטוח חובה, מקיף וצד ג'

בדומה לביטוח התכולה, לא כל משאית מגיעה עם ביטוחי החובה- אשר מכסה את החברה במקרה של תאונת דרכים, פגיעות בנהג, בנוסעים ובהולכי רגל, ביטוח צד ג'- אשר מכסה פגיעות רכוש עם הרכב השכור לצד שלישי שהיה מעורב בתאונה, וביטוח מקיף- אשר מכסה כל נזק שנגרם לרכב, כולל גניבה. שימו לב, כי בעת השכרת משאית, חברת ההשכרה חייבת לשלם עבור ביטוח חובה וביטוח מקיף, אולם לעיתים קרובות יגבו את התשלום על כך מהשוכר, ולכן רצוי לברר את תוספות התשלומים עבור ביטוחים אלה.

כיום השכרת משאית הינה פעולה קלה ונוחה, אשר יכולה לענות על כל צרכנו

בשל המגוון הרחב של סוגי המשאיות הקיימות כיום להשכרה בשוק, כל אחד יכול לבצע השכרת משאית אשר תענה על צרכיו, כך שבמידה ויודעים מה לבדוק טרם ההשכרה, ניתן למצוא משאית שתתאים לנו בדיוק ותסייע לנו רבות.
| 28/3/16