מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפים לשמירה על הניקיון ברכב שלכם

הרכב שלכם הוא לא רק כלי תחבורה שאמור להוביל אתכם מנקודה אחת לנקודה אחרת. הרכב שלכם הוא כלי התחבורה המרכזי שבו אתם בעצם נמצאים מידי יום ביומו.

| 16/2/16
מתוך קטגוריית פרטי

רבים מאתנו נמצאים ברכב שלנו יותר משעה ביותר ולעתים אף יותר משלוש שעות באופן מצטבר. לכן, חשוב מאד שנוכל לשמור על הניקיון ברכב שלנו בצורה טובה - וזה כולל ניקיון שלו מבחוץ, ניקוי ריפודים לרכב, ניקיון של השמשות, ניקיון הרצפה של הרכב, ועוד. איך נעשה זאת?

כך שומרים בקלות על הניקיון

● לא אוכלים ושותים ברכב - נכון שזה לפעמים נחמד לקחת אתכם כוס קפה או חטיף לנהיגה בבוקר, אבל אם אתם רוצים לשמור על הניקיון של הרכב שלכם, עדיף להימנע מכך. לכל היותר שתו כמובן מים - אבל הימנעו מחומרים אחרים. אחרת התוצאה תהיה שתוך זמן קצר תהיה ערימת פירורים על הריפוד ברכב שלכם, ובהמשך אם יש משקה שיישפך, אתם גם תצטרכו להזמין מומחה של ניקוי ריפודים לרכב שיטפל בכתם שנוצר. לכן, עדיף לשמור על סטריליות.

● הציבו פח אשפה ברכב - מומלץ בחום שיהיה פח אשפה זמין בתוך הרכב. ישנם פחי פלסטיק קטנים שנוח מאד להציב בתוך הרכב וקל גם לזרוק לשם את הזבל. יש כיום גם שקיות פלסטיק שניתן להתקין על המושבים. כך אם יש בכל זאת שאריות ולכלוך - קל לאגור אותם בפחים או בשקיות, ואז לרוקן אותם בתום הנסיעה.
● ערכו ניקיון תקופתי - רצוי מאד לבצע ניקיון תקופתי לרכב שלכם מבפנים ומבחוץ כדי שהאווירה בו תהיה נעימה. מבחוץ כדאי לשטוף אותו עם דלי מים ולנגב - זו השיטה שעוזרת להבריק את הרכב בצורה נהדרת. במפנים - אפשר לקנות שואב אבק נייד ונוח במיוחד, שבעזרתו תוכלו לשאוב את הלכלוך שהצטבר בתוך הרכב.

זה בסופו של יום עבורכם

אל תשכחו שאם מקפידים לשמור על הניקיון בתוך הרכב, אתם בסופו של יום רק מרוויחים ונהנים מכך. כך גם אם אדם נוסף יכנס לרכב - אתם לא תצטרכו להתנצל בפניו על כל הלכלוך שיש בפנים. מעבר לכך, זה תמיד נעים יותר לנהוג בתוך אוטו נקי!
| 16/2/16