מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הנוחות בקלנועית מתקפלת

קלנועית היא כלי רכב חשמלי, אשר מסייע לנכים, או לאנשים בעלי מוגבלות פיזית זמנית או קבועה, להתנייד בקלות ממקום למקום ללא תלות באנשים אחרים. יש מספר חברות בארץ המספקות קלנועיות איכותיות במבחר דגמים, בהתאמה אישית לצורכי הלקוח.

| 10/1/16
מתוך קטגוריית דו-גלגלי

קלנועית

קלנועית
קלנועית היא כלי רכב חשמלי איכותי, אשר בשימושש במקומות רבים. במקורה, הקלנועית היא רכב המיועד לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות, אשר מתקשים בהליכה. הקלנועית מסייעת להם להתנייד בכל אזור, מאחר שהיא מאפשרת נסיעה גם בשבילים צרים ובמקומות קטנים, כמעט כמו הליכה ברגל. כיום, חברות רבות עושות שימוש בקלנועיות לשימושים פנימיים בתוך מבנים ציבוריים שונים, כמו בתי חולים, מוסדות להשכלה גבוהה, מפעלים, קיבוצים ומרכזים אחרים, בזכות הנוחות של הקלנועית לנסיעה גם בתוך מבנה.

אנשים אשר זקוקים להתניידות מסוג זה, יכולים ליהנות מרכישה של קלנועית חדשה או של קלנועית יד 2, על מנת לחסוך בעלויות, וליהנות מכל היתרונות הגדולים של הקלנועית.

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא פיתוח ייחודי, אשר מועיל להרבה מאד אנשים אשר זקוקים לקלנועית לצרכי התניידות, קלנועית מיועדת לשימוש במרחקים קצרים, ולכן כאשר יוצאים, לטיול למשל, אנשים אשר זקוקים לקלנועית שלהם רוצים לקחת איתם את הקלנועית באוטובוס או ברכב, עד ליעד הטיול. קלנועית מתקפלת מאפשרת זאת. קלנועיות מתקפלות לרוב מתקפלות לגודל קטן, שמאפשר אחסון של הקלנועית בתא המטען של הרכב, כך שניתן להעביר אותה בקלות ממקום למקום, ולהמשיך להשתמש בה בנוחות ביעד.

רכישת קלנועית

את הקלנועית מומלץ לרכוש מספק מוכר בתחום, המספק אחריות מקיפה ולתקופת זמן של שנה לפחות. חברה המתמחה בקלנועיות תדע להתאים למשתמש את הקלנועית האופטימאלית עבורו בהתאם לצרכיו הפרטיים ותספק ליווי מקצועי בכל תהליך הרכישה. בארץ, ניתן למצוא חברה גדולה וותיקה שהינה המשווקת הבלעדית של חברת VITAFOM, מהחברות המובילות בעולם בייצור של קלנועיות ואביזרים לנכים.
| 10/1/16