מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מה חשוב לדעת לפני בחירת חברת הסעות?

לרוב חברות הסעות מסיעות עובדים לעבודתם או תלמידים לבית הספר, אבל יש גם פעמים בהן שוכרים את שירותיה של חברת הסעות למטרת הסעה לאירוע מסוים או הסעה לחתונה. כיוון שקיימת חשיבות גדולה לבחירת אותה חברת הסעות מקצועית שתשרת אתכם באופן הטוב ביותר, מצאנו לנכון לרשום בפניכם את אותם דברים חשובים שיש לדעת לפני בחירתה של חברת הסעות מומלצת.

| 6/1/16
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

מה צריך לדעת?

מה צריך לדעת?
חברת הסעות מומלצת תהיה חברה מקצועית שמספקת את אותם שירותי הסעות שחיוניים לכם, חברה שידועה בתורה חברה שעומדת בלוחות הזמנים להם היא התחייבה, חברת שמחזיקה בצי רכבים חדשני שמותאם לצרכיהם של לקוחותיה. חברת הסעות מומלצת היא חברה שהנהגים שעובדים בה אדיבים ומכירים את הדרכים השונות ליעד אליו אתם מעוניינים להגיע, שרכביה נבדקים בקביעות על ידי קצין התעבורה וכמובן חברה חוקית שרשומה במע"מ במס הכנסה גם כעוסק מורשה וגם כחברה בע"מ.

חברת הסעות מומלצת – חובה!

• רישיון מתאים - נהגי החברה חייבים להחזיק ברישיון המתאים, בעלי וותק רב שנים בנהיגה ובעלי ניסיון רב בהסעות, כמו למשל הסעת ילדים. נהגים אלו חייבים ברישיון 84 והם חייבים לעבור מדי שנה הכשרות ריענון בתחום התעבורה.
• צי רכבים בטיחותי - חברת הסעות מקצועית היא כזו שיש לה מיניבוסים ואוטובוסים אשר עומדים בכל תקנות הבטיחות של משרד התחבורה. הרכבים נבדקים לגבי תקינותם על ידי קצין בטיחות, איש מקצוע מוסמך בתחום התעבורה, כך כל כלי תחבורה השייך לחברת ההסעות חייב לקבל אישור שהוא כשיר לנסיעה. רצוי לבחור חברה המעסיקה קציני בטיחות אשר בודקים מידי יום את תקינות הרכבים לפני שהם יוצאים לדרך.
• מוניטין מוצלח - חברת הסעות בה כדאי לבחור הינה חברה וותיקה בעלת ניסיון רב שנים ומוניטין, כזו ששמה הולך לפניה, ככל שהחברה יותר וותיקה הדבר מעיד על אמינות ואיכותיות, על ניסיון ומקצועיות.

נקודות חשובות נוספות

מומלץ לבחור בחברות להן מערך פריסה ארצי, אלה הן החברות הגדולות יותר, הן מגיעות לכל מקום אליו הן תידרשנה. חברת הסעות מומלצת היא חברה שתתחזק אתר אינטרנט ממנו ניתן יהיה לשאוב מידע רב. רכב לכל הסעה - כאשר בוחרים חברת הסעות יש לבדוק שיש להם רכב לכל מטרה. אם למשל מדובר על טיול תיירים יש לבדוק שלחברה אוטובוס תיירים מפנק ואיכותי, כזה שהוא נוח לנסיעות ארוכות. אוטובוס עם מיקרופון למדריך ומכשיר DVD. אם מדובר על הסעות ילדים יש לוודא שיש כיסאות בטיחותיים ועם חגורות בטיחות. במקרים ומדובר על הסעות לנכים יש לוודא כי ישנו מעלון לרכב. הכי חשוב שיהיה מבחר רכבים מספיק בהתאם לבקשותיו של הלקוח.
| 6/1/16