מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

השכרת רכב בחו"ל - איך תעשו זאת נכון?

כאשר מתכננים טיול לחו"ל אחד הדברים שעלינו לחשוב עליו הוא השכרת הרכב. האם כדאי לשכור את הרכב כבר מהארץ או להזמין במקום עצמו מסוכנות מקומית? כל התשובות בכתבה הבאה.

| 6/1/16
מתוך קטגוריית פרטי

מתכננים את הטיול

החלטתם לטוס לחו"ל, בדקתם שהדרכון בתוקף, החלפתם את השקלים לדולרים או למטבע המקומי, ארזתם את הבגדים המתאימים ובחרתם את השותף או השותפה לטיול. עכשיו, כל מה שנותר לכם הוא לתכנן את הטיול מבחינת מקומות לינה ואטרקציות שאסור לפספס ואתם מוכנים לצאת לדרך. הבעיה היא שלא תוכלו לצאת לדרך אם לא תשכירו את הרכב הנכון שייקח אתכם ממקום למקום בצורה קלה, פשוטה ומהירה.

לשכור רכב כבר מהארץ

לשכור רכב כבר מהארץ
כמו שלא תצאו מישראל ללא סים לחול כך גם לא תוותרו על האפשרות להשכיר רכב כבר מהארץ ולמנוע לעצמכם בעיות עתידיות. השכרת רכב בחול זה כנראה הצעד החכם ביותר שתעשו בתכנון הטיול, לא משנה אם אתם טסים לאירופה, לארצות הברית או לטיול הגדול במזרח מומלץ מאוד לסגור את הפינה של הרכב כבר מהארץ.

יותר זול בארץ

המחירים של השכרת רכב מהארץ יהיו זולים משמעותית מאשר השכרת רכב במקום עצמו מכיוון שאם תזמינו מהארץ תוכלו להתמקח ולמצוא את המחיר הטוב ביותר, מה שיהיה הרבה יותר קשה לעשות כאשר אתם כבר לא נמצאים בישראל. דרכון, בגדים, כסף, סים לחול, מצלמה, טלפון נייד וזו רק רשימה חלקית של הדברים שתיקחו אתכם לחול, אל תוותרו גם על המסמך שמוכיח כי גם סגרתם לעצמכם רכב בחול.

עוד כמה דברים שחשוב לקחת לטיול

ישראלים מאוד אוהבים את הטיולים לחו"ל ולפי מחקרים שונים אנשים מאושרים הם לאו דווקא אלה שיש להם בית גדול או מכונית מפוארת אלא אנשים שנוהגים לטייל הרבה ועדיף שזה יהיה בכמה שיותר מקומות שונים. שאנחנו מתכננים את הטיסה הקרובה אנחנו נערכים בהתאם כאשר יש תכנונים קבועים ויש תכנונים שמותאמים ליעד הטיסה. לא משנה לאן אנחנו טסים הדרכון חייב להיות בתוקף, הכסף חייב להיות עלינו צמוד בחגורת כסף, סים לחול בתוך הנייד הוא מוצר חובה וכמובן שגם מצלמה, כלי רחצה ונעלים נוחות. יעד הטיסה יכול להשפיע על סוג הבגדים שניקח איתנו, על כמות הציוד שניקח איתנו ועל התכנון המוקדם של הטיול שכן אם מדובר באירופה סביר שנתכנן כל פרט קטן אבל אם מדובר בטיול שאחרי הצבא פשוט ניתן למקום לתת לנו להתגלגל.

החשיבות של תכנון מוקדם

טיול או נופש בחו"ל זה כיף אדיר אבל תכנון מוקדם יכול למנוע טעויות עתידיות מביכות ולא נעימות. כיום כמעט בכל נקודה בעולם ניתן למצוא ישראלים וכן אפשר להיעזר בחברים, קרובי משפחה או שכנים שכבר טיילו ביעד שלנו וכך לקבל מידע חיוני שיכול לעזור לנו במהלך הטיול. אם תשכחו סים לחו"ל או מצלמה זה יכול להשפיע מאוד על הטיול שלכם, אבל אם תטוסו בלי תכנון ובלי ידע מוקדם זה יכול להיות אפילו נורא עוד יותר.
| 6/1/16