מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

פתרון לטרמפיסטים – אפליקציית Beepmeapp

אחת מחוויות הנעורים הידועות ביותר היתה מאז ומתמיד לקחת טרמפים. אין נער או נערה שלא לקחו טרמפ, אין חייל או חיילת שלא נדרשו לעלות לטרמפים

| 22/12/15
מתוך קטגוריית פרטי

לא לכולם יש רכב, בוודאי שלא לכולם יש רישיון, לצערנו התחבורה הציבורית בישראל היא לא ברמה כזו שמאפשרת לנו תמיד לסמוך עליה במאה אחוז, אז אין ברירה אלא לקחת טרמפ.

אך כידוע נטילת טרמפים עם נהגים שאנחנו לא מכירים טומנת סכנות גדולות, לא רק בישראל בה העניין הביטחוני הוא כה מובהק ומדיר שינה מכולנו (בוודאי מהורים שיודעים שילדיהם נאלצים לקחת טרמפים) אלא בכל העולם ידוע שטרמפים הם לא דבר בטוח ביותר אם הם מתבצעים באופן אקראי. שמענו, קראנו וראינו אינספור סרטים בנושא וסביר להניח שרובנו נחרדנו לחשוב שזה יכול לקרות לילדים שלנו או לנו.

זו הסיבה שאנחנו צריכים להחזיק אפליקציית Beepmeapp. אפליקציה ייחודית לטרמפים אשר פועלת כבר העולם וכעת גם בישראל. Beepmeapp מאפשרת לנו מצד אחד ליהנות מאותה חוויה ייחודית של נטילת טרמפים, חוויה שהיא לעיתים הכרח, ומצד שני היא מאפשרת לנו לבחור טרמפים בצורה בטוחה ולעלות אך ורק עם נהגים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

כיצד אפליקציית Beepmeapp עובדת

הרעיון הוא מאוד פשוט. נרשמים לאפליקציה ומסמנים אם אתם מחפשים טרמפים או מעוניינים לקחת טרמפיסטים. האפליקציה יוצרת מין אזורים שבכל אזור יש קהילה מסוימת אשר בה חברים גם טרמפיסטים פוטנציאליים וגם נהגים פוטנציאליים. כך כל אחד יצור קשר עם השני באזור שלו, ולתאם עמו נסיעות משותפות.

הטרמפיסט מרוויח בכך אפשרות להגיע אל יעדו בלי להטריד חברים או בני משפחה שיסיעו אותו לשם ובלי להיעזר בתחבורה ציבורית, הנהג מרוויח גם חבר לנסיעה וגם חוסך בהוצאות הנסיעה (הטרמפיסט אמור להשתתף בהוצאות) ושניהם נהנים מנסיעה משותפת.

שאלת הבטיחות בנסיעה נענית בעזרת האפליקציה באמצעות הכלים הבאים.

ראשית, כל טרמפיסט יכול לראות מבעוד מועד מי הנהג ולהחליט אם הוא מרגיש מספיק בטוח לנסוע איתו. הוא לא חייב לעשות כך.

שנית, כל נהג וכל טרמפיסט נרשמים ומציינים פרטים אישיים, כך שניתן לראות מי הם ומאיפה הם באים.

שלוש, כל גולש יכול לכתוב חוות דעת על נהגים וכל נהג יודע שאם הוא עשה משהו לא ראוי, עלולים להוציא אותו מהאפליקציה. מה עוד שלהבדיל מנהגים רגילים שנותנים טרמפים, הרי שכל נהג באפליקציה זו, קל מאוד לאתר אותם במידה וחס וחלילה, הם עושים משהו לא ראוי.

ארבע, הצוות של Beenbneapp עובד כל הזמן ליצור פ'יצרים ייחודים שישמרו על בטיחות הטרמפיסטים והנהגים. מטרת הצוות, מן הסתם, היא להגדיל את כמות הגולשים באפליקציה, לשם כך הם חייבים ליצור עוד ועוד כלים שישמרו על בטיחות המשתמשים. אחרת הגולשים לא יסכימו להשתמש באפליקציה.

הסיבות הנ"ל יכולות לתת לכם תחושת ביטחון שמדובר באפליקציה אשר דואגת לנהגים ולטרמפיסטים לנסוע בבטחה.
| 22/12/15