מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חברת הסעות תחסוך לכם כאב ראש

תיאור: הוצאות הדלק, פקקים והסכנה לתאונת דרכים בדרך לעבודה הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום בישראל. השכרת חברת הסעות תחסוך לכם לא מעט דאגות וכאבי ראש מיותרים, תקל ואף תשפר את יעילות העובדים שלכם.

מערכת קמש | 16/12/15
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

ימי החורף הגשומים גורמים למגוון תקלות מרגיזות: פקקים בדרך ליום העבודה, מפגעים בדרך, חסימות משטרתיות ועוד מיני תקלות הגורמים לעובדים לאחר ליום העבודה, או במקרים קיצוניים, לא להגיע בכלל. אם הבעיות הללו מוכרות לכם, הכתבה הבאה תסייע בפתרון אפקטיבי.

מקבצים את העובדים מכל רחבי העיר

חברת הסעות מציעה שירות איסוף ממספר נקודות ברחבי העיר, כך שגם העובדים המתגוררים בסמוך למשרד וגם עובדים המתגוררים במרחק רב ממנו יוכלו להגיע בזמן. האיסוף והפיזור נעשים על פי מיפוי מוקדם שנערך בשיתוף מנהל חברת הסעות למשרד, או מי מטעמו, עם נציגי חברתכם.

אם לדוגמא משרדכם נמצא בתל אביב, אז חברת ההסעות תציע לא רק שירות איסוף ממספר מוקדים, אלא גם קיום מספר סבבי איסוף וזאת בכדי להתגבר על גלי הפקקים, שנוטים להתרחש בין 07:00-08:30 ובין 09:00-10:00, ובכך לחסוך זמן המתנה ארוך ומייגע בפקקים.

מכוון ששירות הסבבים כרוך בתשלום, מומלץ לבדוק קודם האם קיים צורך אמיתי במספר סבבי הסעה. אם אין, כדאי לבחור בשני סבבים בלבד – איסוף בבוקר והבאה למשרד ופיזור בסוף יום העבודה, בשעות אחר הצהריים.

קיצוץ חד בהוצאות הדלק

אין ספק ששימוש בשירותי חברת הסעות יחסוך אלפי שקלים בשנה לכל מעסיק, גדול או קטן. השימוש בשירותי של חברת הסעות למשרד למעשה פוטר אתכם מאחזקת צי רכבים לטובת עובדי החברה.

חשבו על זה כך: אין צורך בליסינג, בהלוואות לרכישת רכבים, בתשלום עבור אבזור הרכב או שילוט הרכב, ללא תשלום לביטוחים שונים או לחידוש רישיונות. אתם למעשה מקבלים פטור מהכל בעזרתה של חברת ההסעות. נפלא, לא?

בעלי עסקים רבים שביצעו את המעבר מאחזקת צי רכבים לשימוש בחברת הסעות מספרים על חיסכון גדול. לכן, גם אם אתם מחזיקים "רק" 4 מכוניות על שם החברה, אולי ישתלם יותר להשאיר את הרכבים בחנייה (או במשרד הליסינג) ולהחליף לשירותי הסעות.

אפס תאונות דרכים

המתמטיקה פשוטה: פחות רכבים על הכביש שווה לפחות תאונות דרכים, וזהו אולי היתרון החשוב והעיקרי מכולם. שימוש ברכבי הסעות מפחית את מספר העובדים הנוהגים בכבישים, ומגדיל את הסיכוי לשמור על בטיחותם.

עם זאת, חשוב לוודא שהחברה מפעילה רכבי הסעות תקינים ומעסיקה נהגים כשירים. בקשו מנציג חברת ההסעות להציע בפניכם אישורים כי הרכבים עמדו בהצלחה במבחן הרישוי השנתי, וצילום רישיון נהיגה של הנהג שילווה את עובדיכם בדרכים.

נסיעה נעימה בכיסא נוח וברכב ממוזג

עוד יתרון לשימוש בשירותי הסעות הוא ההקלה הרבה לעובדים. שינוע ברכב הסעות מבטיח שהעובדים לא יבזבזו זמן רב בכביש ויגיעו למשרד בנוחות וברוגע, מה שיתרום רבות להרגשתם ולתפקודם בעבודה, ואיזה מעסיק לא היה רוצה את זה?

אנו ממליצים לברר מול חברת ההסעות מהם הפינוקים הנוספים שהיא מציעה ללקוחותיה. לדוגמא: ישנן חברות המציעות עיתון בוקר לנוסעים, ישנן כאלה המציעות אף ארוחת בוקר קלה הכוללת מגוון כריכים ו/או מאפים.

קחו בחשבון שפינוקים אלה כרוכים בתשלום נוסף, אך זכרו שהעובדים יעריכו את המחווה, ירגישו שמשקיעים בהם וישמחו להגיע ליום העבודה במשרד כשהם שבעים, נינוחים ורגועים.
מערכת קמש | 16/12/15