מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כספות אלקטרוניות לרכבי יוקרה

כספת יכולה לשדרג רכבי יוקרה ולשמש לטובת הגנה על חפצים יקרי ערך, מסמכים רגישים וכסף מזומן.

| 16/12/15
מתוך קטגוריית פרטי

הנה כל מה שצריך לדעת על מנת להוסיף פתרונות מיגון לרכבים ולנצל היטב את היתרונות שלהם

כספות אלקטרוניות נפוצות כיום בקרב בעלי רכבי יוקרה. דגמים מובילים של רכבים מיובאים יחד עם פתרונות מיגון מן הסוג הזה, אך לחילופין ניתן להתקין אותם גם בהמשך ובנפרד. כל פתרון מיגון מותאם להוראות היצרן ולדגם הרכב. פתרונות מיגון משדרגים את תחושת הביטחון בתוך רכבי יוקרה ויש להם מספר יתרונות ייחודיים:

א. הגנה על חפצים יקרי ערך

פתרונות מיגון מיועדים להגן על חפצים יקרי ערך. אלו יכולים להיות תכשיטים, חפצים בעלי משמעות נוסטלגית, מסמכים רגישים וכמובן כסף מזומן. הפתרונות שמותקנים בתוך רכבי יוקרה מותאמים לצרכי הלקוח והם מגיעים במגוון רחב של דגמים.

ב. שיפור תחושת הביטחון

כספת אלקטרונית מגנה על הרכב מפני פריצות. רכבי יוקרה חשופים יותר לסכנת פריצות בהשוואה לדגמים אחרים, בעיקר במקומות כמו חניונים ציבוריים, רחובות צדדים וכדומה. בעלי רכבי יוקרה שרוצים לשפר את תחושת הביטחון יכולים להוסיף מיגון וליהנות ממנו באופן מיידי.

ג. שמירה על המחשב

יש להבחין בין פתרונות מיגון סטנדרטיים שמותקנים בתוך הרכב לשמירה על חפצים ושיפור תחושת הביטחון, לבין הגנה על מחשב הרכב עצמו. בעזרת פתרונות מיגון מתקדמים לרכבי יוקרה ניתן כיום לשמור על מחשב הרכב. המיגון לא מאפשר לפורצים לגנוב את הרכב בלי כלי חיתוך ייעודיים והוא מומלץ לרוב הדגמים היוקרתיים.

למה אפשר להוסיף פתרונות מיגון מתקדמים רק לרכבי יוקרה?

השאלה המתעוררת היא מדוע רכבי יוקרה זוכים לעדיפות בעת התאמת פתרונות מיגון. התשובה לכך מורכבת ממספר היבטים שכדאי להכיר. ראשית, רכבי יוקרה חשופים כאמור לסכנות גדולות יותר של פריצות, נזקים וכדומה. הם דורשים שימוש בפתרונות מיגון מתקדמים על מנת לשמור על האינטרס של בעל הרכב ולמנוע נזקים כלכליים בלתי הפיכים. מעבר לכך, רק ברכבי יוקרה יש מספיק מקום להתקנת כספת אלקטרונית או פתרונות מיגון אחרים. אפשר לחבר אותם לרצפת הרכב או לאחת הדפנות, לשלב אותם בתוך תא הכפפות ולהכין עבורם מנגנון אלקטרוני ייעודי.

ההוצאה על הוספת פתרונות מיגון לרכבי יוקרה משתלמת בטווח הקצר והארוך. אלו פתרונות שמוכיחים את עצמם גם במתן הגנה מפני שריפות, דליקות ונזקי חום או לחות. המיגון מונע פריצות לרכב והוא מסייע בשמירה על מחיר המחירון שלו. מבחינת בעלי רכבי יוקרה, הוספת פתרונות מיגון היא הוצאה שמחזירה את עצמה. זו סיבה נוספת להצלחה של פתרונות מיגון בתוך רכבי יוקרה ולאופן בו היצרניות הגדולות בוחרות להשתמש בהם. למעשה, כיום ניתן לרכוש דגמים מובילים יחד עם כספות וסביר להניח שמגמה זו תימשך גם בעתיד.
| 16/12/15