מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חמישה גוונים של ניסאן

בישראל, אחת מחברות הרכב הפופולריות ביותר היא חברת הרכב היפנית ניסאן. הפופולריות של ניסאן בישראל החלה עם סוף שנות ה-90, לאחר שהחברה שוקמה במידה רבה - ושהדגמים עברו מקצה שיפורים ניכר.

| 17/11/15
מתוך קטגוריית פרטי

חידוש מראה הרכב

חידוש מראה הרכב
כיום, לא מעט ישראלים מבקשים להגיע אל מוסך ניסאן על מנת לצבוע מחדש את הרכב שלהם. מדוע לצבוע את הרכב מחדש בתוך מוסך ניסאן? לעתים כי מדובר על דגם ישן מאד ומאובק, ולקראת המכירה שלו נרצה לשפר את המראה שלו. לפעמים פשוט מגיע הזמן לחדש את הצבע שלו, וכמובן שלפעמים מדובר על טיפול אחרי תאונה. כך או כך, חשוב להכיר את חמשת הצבעים הפופולריים ביותר עבור רכבי ניסאן, ולהבין את השפעתם וכוח משיכתם.


אז מהם הצבעים?

שנהב לבן

ככל הנראה, זה הצבע הפופולרי ביותר. בכל מוסך ניסאן מחזיקים כמויות גדולות יחסית של הצבע הזה. באופן כללי הצבעים הלבנים פופולריים בקרב הישראלים, ובקרב חובבי ניסאן בפרט. היתרון של השנהב הלבן הוא קודם כל שהגוון הבהיר מונע חדירה של חום לתוך הרכב, וזה נוח מאד לקיץ הישראלי. מעבר לכך, מדובר על גוון לבן שאיננו בוהק ואיננו מסנוור - אלא משתלב היטב בסביבה. זה חשוב מאד כי כך לא יראו בהכרח כל שריטה זעירה או טיפת לכלוך, מה שמקל עליכם מאד בתחזוקת הרכב.

טורקיז פאסיפיק

עוד גוון פופולרי למדי ברכבי ניסאן, ונמצא לא מעט על הכביש הישראלי. הישראלים אוהבים את רכבי הניסאן שלהם בגוון של טורקיז פאסיפיק, משום שיש לצבע אפקט מרגיע במיוחד. הוא הופך את הרכב לבולט מאד, אבל לא בצורה צעקנית מידי.

אדום מטאלי

כמובן שגם הגוון האדום המטאלי פופולרי מאד וזה לא מפתיע בכלל. באופן כללי לצבע האדום יש משמעויות חיוביות מאד, ובכל מוסך ניסאן מחזיקים כמות נאה מהצבע הזה, על כל מקרה שלא יבוא. הצבע האדום מטאלי הופך את מכונית הניסאן לבולטת במובן הכי חיובי של המילה. הצבע האדום מסמל לא פעם כוח, שליטה ואנרגיית חיים - ומתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד.

שחור מטאלי

הצבע השחור הפך לנפוץ ברכבי ניסאן בעיקר בשנים האחרונות. אמנם הצבע השחור אוגר חום, אבל הוא מראה על בטחון עצמי חזק מאד. עם זאת, יש לו אפקט מורכב יותר, כי הצבע השחור לא כה בולט בהתחלה - אבל הוא חודר פנימה לתוך התודעה, והגוון המטאלי מוסיף לו לא מעט יוקרה.

וגם הסגול פופולרי

זו כנראה ההפתעה הגדולה ביותר בשנים האחרונות. השחקן החדש בשוק הצבעים של רכבי ניסאן - הגוון הסגול המטאלי - הפך אף הוא לפופולרי למדי בקרב ישראלים, ובעיקר בקרב אנשים שמחפשים גוון חדש ומקורי לרכביהם.
| 17/11/15