מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד לשמור על בריאותנו בעת נהיגה ממושכת?

פעולת הנהיגה היא אחת הפעולות ההכרחיות והחשובות ביותר בעולם המודרני. כיום, נדיר ביותר למצוא אדם בוגר שלא יודע לנהוג, ורבים מאתנו מבלים ברכב שלנו זמן רב מאוד.

| 17/11/15
מתוך קטגוריית פרטי

נהיגה לא ממושכת קשה עם הגוף – עם הרגליים, הברכיים, הגב והצוואר במיוחד

נהיגה לא ממושכת קשה עם הגוף – עם הרגליים, הברכיים, הגב והצוואר במיוחד
הזמן הממוצע שבו ישראלי נמצא ברכב שלו מדי יום נע בין שעה לשעתיים. אם נכפיל זאת כך שנגיע גם לשבועות, לחודשים ולשנה שלמה – נמצא שבכל שנה אנחנו מבלים בממוצע ברכב שלנו בין שבועיים לחודש. רבים מאתנו עושים הרבה יותר מכך – עם נסיעות ארוכות (של יותר משעה וחצי-שעתיים בכל כיוון) על בסיס קבוע. נסיעה שכזו היא לא בריאה ולא נוחה עבורנו – הברכיים המקופלות, הרגליים בעומס, הגב התחתון שעליו נשען הגוף כולו, והצוואר שתקוע בכיוון אחד ללא תזוזה. זהו מצב לא בריא שרבים מאתנו צריכים להתמודד איתו – ועבור מי שנהיגה היא שגרת היום יום שלנו מדובר במצב שחייבים לדעת כיצד לתת לו מענה ולשמור על הבריאות שלנו בצורה הטובה ביותר.

כיצד ניתן לשמור על הבריאות והתחושה שלנו בעת נהיגה ממושכת על בסיס קבוע?

• כריות תמיכה – במקרים רבים, הדבר שאנחנו צריכים בכדי לאזן את העומס שמופעל על הגב התחתון שלנו ובכדי לתת מזור לצוואר המקובע והכואב שלנו הוא פשוט כריות תומכות המיועדות לכך. חשוב להבין כי נהיגה ממושכת היא צורך בסיסי של החברה שבה אנחנו חיים, ובישראל נסיעות אלה הן עוד קצרות בהרבה מהאלטרנטיבות ברחבי העולם. למענה על הצורך הזה הומצאו מגוון רחב מאוד של כריות תמיכה לצוואר ולגב – שמספקות סביבה בריאה ותומכת לנהג ולגופו גם בזמן הנהיגה.

• מדרסים – אם אתם שואלים את עצמכם מה לנסיעה ולמדרסים, כדאי שתשאלו שוב. אחד החלקים בעומס ובחוסר הנוחות הגדולים ביותר במהלך נסיעה ממושכת הוא הרגליים שלנו, ספציפית כף הרגל, אזור העקב והברך. כאשר אנחנו משתמשים במדרס איכותי עבור הרגל שלנו, אנחנו מספקים לאזורים הללו (ובמיוחד לכף הרגל) את התמיכה הנחוצה להם. המדרס מותאם באופן אישי לכל רגל שלובשת אותו, וכך למעשה מדובר בפתרון שמתאים לא רק לנהיגה (על אף שישנו גם מדרס המיועד במיוחד לכך), אלא גם בפתרון בריא לטווח הארוך באופן כללי. זכרו – הבעיות שמוקרנות בגוף שלנו לאחר נהיגה ממושכת הן בסך הכל ביטוי מהיר יותר של בעיות שהיו מתפתחות אצלנו כך או כך.

מדרסים יכולים להיות מפתח איכותי במיוחד לשמירה על הגוף בנהיגה – ולא רק הם

למדרסים איכותיים תפקיד מכריע המשפיע על יכולת התפקוד שלנו לאחר נסיעה ממושכת ברכב. עם זאת, כמובן שלא רק הם מהווים מפתח איכותי בהקשר זה – אם אנחנו רוצים באמת לתמוך בגוף שלנו ולטפל בו בנהיגה ממושכת, ישנו מכלול רחב מאוד של מכשירים שניתן לקנות ופעילויות שניתן לבצע – אתם רק צריכים למצוא את אלה המתאימים לכם.
| 17/11/15