מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

התאמת סוג המונית שמזמינים לצרכי הנסיעה

כיום, יש לא מעט סוגי מוניות שמתאימות לסוגי נסיעות שונות. למשל - בעוד שמונית קטנה מתאימה לנסיעה עירונית או בינעירונית שבשגרה, היא אינה מתאימה לנסיעה לשדה התעופה עם מזוודות רבות.

מערכת קמ | 15/10/15
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

מונית היא אחד הצרכים החשובים ביותר של לא מעט אנשים בחיי היום יום שלהם
בכל הנוגע ליחס הציבור למוניות, ניתן לחלק את האוכלוסייה הכללית לשלושה סוגים של אנשים – אלה שמשתמשים במוניות לעתים רחוקות מאוד או שבכלל לא, אלה שמשתמשים במוניות על בסיס שכיח למדי כאופציה נוחה וזמינה לניידות, ואלה שמשתמשים במוניות על בסיס יום יומי ככלי תחבורה ראשי. מאמר זה פונה בעיקר לאוכלוסיות הראשונה והשנייה, כשאנחנו מדברים בעיקר על הצרכים המיוחדים שמונית יכולה וצריכה לענות עליהם. בהתחשב בשכיחות הנחיצות שלנו במוניות, חשוב שנבין שישנם לא מעט צרכים ספציפיים, בין אם קבועים ובין אם חד פעמיים, שעלינו להכיר את קיומם במונית.

אילו צרכים מיוחדים עשויים להיות נחוצים כשאנחנו מזמינים מונית?

• הצורך הברור ביותר שמונית צריכה לדעת לענות עליו הוא במקום אחסון. אחד השימושים הנפוצים ביותר במוניות בארץ ובחו"ל הוא עבור תיירים ותושבי המקום בנסיעות לשדה התעופה וממנו. בהתחשב בכך, תא המטען של המונית חייב להיות מסוגל להכיל תיקים ומזוודות. מונית שלא יכולה להוביל תיקים וגם מזוודות בצורה יעילה, לא יכולה למעשה להסיע אנשים לשדה התעופה.

• עוד צורך מיוחד שהופך ליותר ויותר לשכיח הוא במונית בעלת יותר מ-4 מקומות נוסעים. צורך זה הוא רלוונטי במיוחד עבור בליינים ועבור נסיעות מתוכננות, כשהיכולת להסיע 6 נוסעים או יותר חוסכת לנוסעים אחוז ניכר ממחיר הנסיעה, שהיה כפול לו היו מתפצלים לשתי מוניות.

• עוד צורך שיכול להיות מותאם בתוך המונית הוא נגישות, וכיום אנו כבר פוגשים בלא מעט (אם כי עדיין לא מספיק) מוניות נגישות, המתאימות גם לציבור הנכים.

בפעם הבאה שאתם מזמינים מונית, ודאו שאתם עושים זאת נכון

כשאתם מזמינים מונית, בין אם מתחנת מוניות ובין אם דרך אפליקציה, כדאי לכם לוודא שאתם עושים זאת נכון. לא תרצו להזמין מונית לשדה התעופה ולגלות שאין בתא המטען שלה מקום לתיקים ולמזוודות שלכם, ולכן כדאי להבין בדיוק מה הצורך המיוחד שלכם במונית ולבקש אותו – כיום כבר בטוח לחלוטין שגם תיענו בחיוב.
מערכת קמ | 15/10/15