מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

איך לבחור חברת הסעות לעסק ולשמור על הסביבה על הדרך

בין אם אתם זקוקים לשירות הסעות יומי עבור העובדים או להסעה חד פעמית לאירוע חברה, ישנם מספר דגשים עליהם יש להקפיד בכדי להבטיח שהשירות שיסופק לכם יהיה ראוי, אחראי ובטיחותי. על ידי שימוש בחברת הסעות תוכלו לצמצם את הנזק הנגרם לסביבה מכיוון שפחות מכוניות ייסעו על הכביש.

| 14/10/15
מתוך קטגוריית ירוק

להגיע לעבודה במצב רוח טוב

עסק המספק לעובדיו שירותי הסעה מתחייב להביאם בבטחה אל מקום העבודה וממנו חזרה לביתם. כך גם לגבי טיול או אירוע חברה המתרחש מחוץ למשרדים. מלבד הדגש על בטיחות חשובה גם הנוחות. הרי "עובד טוב הוא עובד מרוצה" ואם בילה שעות בפקקים ברכב לא נוח, אתם בוודאי יכולים להניח שרמת שביעות הרצון שלו לא תרקיע שחקים.

כך תהיו בטוחים שאתם מגיעים בזמן לעבודה

כך תהיו בטוחים שאתם מגיעים בזמן לעבודה
מעבר לשני הדגשים החשובים הללו, בטיחות ונוחות, חשובה גם ההקפדה על לוח זמנים. מכוון שהעובדים מתחייבים להתחיל את יום העבודה בשעה קבועה (כפי שסיכמתם בינכם בחוזה ההתקשרות), הרי שכל עיכוב בדרך לא רק שיגרום לעוגמת נפש, הוא גם יכול להפריע ממשית למהלך העבודה.

אז איך נבחר חברת הסעות?

נסכם ונקבע ששלושת ככלי הזהב בהסעות עובדים הינם: בטיחות, נוחות והקפדה על לוח זמנים. עתה נבדוק כיצד תוכלו לאתר מבין חברות הסעות שונות את זו שפועלת לפי שלושת כללים מנחים אלה:

1. התאמה לסוג העובדים שלכם ולמספרם

לפני הכל עליכם לבדוק את סוג רכב ההסעות המוצע לכם:
• האם הוא מתאים להסעת מספר העובדים המבוקש (10, 16, 20, 50 נוסעים ומעלה)?
• האם הרכב עבר מבחן טסט ונמצא כשיר להסעת עובדים?
• כמה גז פולט הרכב?, ככלל אצבע רכבים חדשים יותר פולטים פחות גז.
• האם הנהג שינהג ברכב מורשה לכך?
• האם הרכב מצויד בגלגל רזרבי, מערכת בלימה, תיק עזרה ראשונה ומכשיר קשר תקין?
השאלות הללו יסייעו לכם להבין האם מולכם חברת הסעות אחראית, או חברה "חאפרית" המספקת רכבים ונהגים לא כשירים. שאלו שאלות אלה ובקשו לראות מסמכים במקרה הצורך. חברה מקצועית ואמינה תשמח להציג בפניכם את המסמכים ולענות על כל שאלותיכם בנושא הבטיחות.

כיצד חברת ההסעות מבטיחה את נוחות הנוסעים?

לאחר שווידאתם שחברת ההסעות מעמידה לרשותכם כלי רכב תקינים ובטיחותיים, עתה בדקו מה מידת הנוחות לנוסעים ברכבים אלה. העלו בפני נציג חברת ההסעות את השאלות הבאות:
• האם הרכב ממוזג?
• האם הרכב כולל מערכת שמע ו/או טלוויזיה?
• האם ניתן להתחבר ל- WI-FI ברכב ההסעות?
• האם הרכב מצויד בצילונים, מושבים מרווחים, פחי אשפה ומקום לאחסון המטען?
הפרטים הקטנים הללו משמעותיים ויכולים להפוך נסיעה לנעימה ונוחה. שימו לב, אם בחרת ברכב הסעות VIP עליו תתבקשו לשלם תוספת מחיר, בדקו מהם הפינוקים המוצעים לעובדים. כמו למשל: שתייה קלה, עיתונים, קרואסונים, מטען למחשב נייד ועוד.

קרבה פיזית של מוקד חברת ההסעות למשרדי החברה

מומלץ לשכור שירותיה של חברת הסעות שהמוקד שלה מקומי, וקרוב למשרדכם, זאת מכוון שחברת הסעות לוקלית תספק שירות מהיר, זריז ויעיל, תוך היכרות עם מצב הכבישים ומפת העומסים באזורכם, ותוכל להציע מסלולים חלופיים במקרה של פקק לא צפוי.

שעות הפעילות של החברה

חברות הסעות השומרות מסורת אינן פועלות בסופ"ש השבוע ובחגים. כמו כן, ישנן חברות שאינן פועלות 24/7 ולכן בעבור נסיעת לילה, לדוגמא, תידרשו לתוספת תשלום. לכן, גבשו לוח זמנים מדויק לפי ימים ושעות ובדקו האם החברה מסוגלת לספק הסעה לפי לו"ז זה.
| 14/10/15