מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 טיפים לבחירת עורך דין לתעבורה

רבים מסתבכים בעבירות תנועה כאלו ואחרות, אם בצדק או שלא בצדק, ולאחר מכן מגיעים לבית המפשט לתעבורה ועומדים מול השופט כשזו מילתם שלהם למול מילתו של השוטר.

| 6/10/15
מתוך קטגוריית קמש לעסקים

לא הם המעטים שמרגישים כי נעשה להם עוול וטפלו בהם האשמות שאין להם חלק בהן, או שהן הרבה יותר רציניות ממה שהם עשו. אך בסופו של דבר הם בוחרים להתמודד לבד עם מערכת המשפט התעבורתי, מסתבכים בה ולא יודעים לנווט דרכה נכון.

על כן במקרים רבים יהיה זה נכון וחכם לפנות לעורך דין לתעבורה על מנת לצאת מסבך החוקים הלא מוכר הזה.

ישנם רבים העוסקים כעורכי דין לתעבורה, אך אם הגענו לבית המשפט, בוודאי ברצוננו להיעזר בעורך הדין המוסמך והמקצועי ביותר שנוכל להשיג, על מנת לא ליפול לבורות המשפט התעבורתי.

הנה 5 עצות יעילות לבחירת עורך דין תעבורה:

1. ניסיון

פנו לעורך דין אשר יש לו ניסיון לא רק בעריכת דין, אלא ספציפית בתחום חוקי התעבורה. דינים אלו הם עולם שלם בפני עצמם וכל התנהלות המשפט התעבורתי, היא התנהלות אחרת מבתי המשפט הרגילים. זכרו, אדם אשר כבר ראה לא מעט משפטים בתחום ידע כיצד לנווט בתיק המשפט שלכם.

2. מקצועיות

בדומה לכל בעל מקצוע, לא תרצו להעסיק אדם שאינו מקצועי בעבודתו. כמו שלא תתנו את רכבכם למכונאי שאין לו ניסיון והוא אינו מקצועי בתיקון מכוניות, אל תתנו את חייכם וגורלכם לעורך דין תעבורה שאינו מכיר וממוקצע בעולם זה.

3. המלצות

במידה ואין לכם דרך לוודא את רמת הניסיון והמקצועיות של עורך הדין, היעזרו בהמלצותיהם של חבריכם או הקרובים אליכם. אין כמעט אדם אשר לא נתפס בעבירת תנועה בשלב מסוים בחייו, על כן, צפוי כי תוכלו למצוא אדם קרוב אשר נעזר מתישהו בעורך דין תעבורה.

4. לשכות עורכי הדין

במידה ואף אחת מהאופציות לעיל אינה בהישג ידכם, פנו ללשכת עורכי הדין אשר מוסמכת ומוכרת, המתמחה בין השאר או במיוחד במשפט התעבורתי. כך תוכלו להיות בטוחים שפניתם לחברה בעלת ניסיון ומקצועיות, שאם לא כן, היא לא הייתה זוכה לשמה.

5. סמכו על האינטואיציה שלכם

עם כל עורך דין לתעבורה בקשו פגישה ראשונית טרם תסכימו להעסיק אותו. אתם עומדים לתת את גורלכם בידיו, רצוי וכדאי שתוכלו לסמוך עליו, על כן היעזרו באינטואיציה שלכם ובחרו באדם אשר אתם מרגישים כי הוא אמין ויוכל לעזור לכם לנווט בסבכי העולם המשפטי של דיני התעבורה.

ישנם לא מעט אנשים הבוחרים להתמודד על משפט תעבורתי בגפם, וכשהם מגיעים למשפט, כל המושגים, המונחים ובעלי התפקיד במשפט מסובבים את הדברים והם מוצאים את עצמם ללא רישיון הנהיגה ותחת קנסות גבוהים. אל תהססו, ישנם לא מעט עורכי דין לתעבורה שיוכלו לייצג אתכם כך שתצאו מבית המשפט עם העונש המזערי ביותר.
| 6/10/15