מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מזגן מיצובישי לרכבים

מיצובישי היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם. מאות אלפי רכבי מיצובישי נמצאים על כבישי ישראל וחלקם הגדול מצויד במערכות מיזוג מקוריות.

| 8/9/15
מתוך קטגוריית פרטי

. מזגן מיצובישי לרכבים מציע יתרונות רבים והוא נחשב אידיאלי עבור מזג האוויר הים תיכוני בארץ:

א. חיסכון בהוצאות

- מערכת המיזוג של רכבי מיצובישי מופעלת עם מדחס מודרני ומשוכלל. המדחס חוסך אנרגיה וכך מצמצם משמעותית את הוצאות הדלק מבחינת הנהג. עם זאת, החיסכון לא בא על חשבון יעילות מערכת המיזוג. המזגן נכנס לפעולה בתוך שניות ספורות והוא מתאים גם לימי שרב חמים במיוחד.

ב. לחות

המזגן המקורי של חברת מיצובישי גורע משמעותית מאחוזי הלחות בתוך הרכב. הגירעון הוא תוצאה של מנגנון המאפשר סירקולציה באוויר. ירידה בכמות הלחות מגבירה באופן יחסי את התועלת של המזגן, מאפשרת הפעלה שלו בצורה אינטנסיבית וגם תורמת לבקרת האקלים במושב הקדמי והאחורי.

ג. מינימום תקלות

מזגני מיצובישי נחשבים אמינים מאוד וגם ברכבים יש להם יתרון על פני דגמים מתחרים. מזגן מיצובישי לרכב יעבוד עם מינימום תקלות לאורך שנים. אפשר ליהנות מזה ברכבי יד שנייה שנמצאים על הכביש, או ברכבים החדשים המשווקים על ידי היבואנים הרשמיים.

האם ניתן להתקין מזגן מיצובישי ברכב של חברה אחרת?

מוסכים המתמחים בהתאמת מערכות קירור לצרכי הלקוחות יכולים להציע התקנת מזגן מיצובישי גם ברכבים של חברות אחרות. ההתקנה מתבצעת לפי יצרן, דגם, תת דגם ושנה. הדגש במקרה כזה הוא על מתן שירות הכולל פירוק של מערכת המיזוג הישנה, חיבור של דגמי מיצובישי ובמידת הצורך גם מילוי גז, אבחון תקלות ושיפור ביצועים. בנוסף, היתרון הוא שניתן לרכז את כל העבודות במקום אחד ולהזמין חלקי חילוף למזגני רכב קיימים.

שימוש בחלפים מקוריים מאריך את חיי המזגן ומשפר את היעילות של מחשבי בדיקה לרכב. החלפים המקוריים מיוצרים על ידי חברת מיצובישי ובטכנולוגיה מתקדמת. כדאי להתקין מזגן מיצובישי מקורי, אך יש לשים לב להוראות היצרן ולוודא התאמה של המערכות. כך ניתן להפיק את המרב ממזגני החברה ולמנוע נזקים בלתי הפיכים.
| 8/9/15