מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מצלמות אבטחה לרכב

מצלמות אבטחה קיימות במגוון רחב של סוגים: מצלמות כיפה, מצלמות אל-חוטיות, מצלמות אינפרא-אדום ועוד, בנוסף מצלמות אלו קיימות גם למגוון שימושים:

| 8/9/15
מתוך קטגוריית פרטי

מצלמות נסתרות, מצלמות לתיעוד וכדומה, אך מטרתו העיקרית של השימוש במצלמות האבטחה הוא הביטחון של הרכוש והקניין בבעלותו של האדם. המצלמה משמשת גם כגורם הרתעה כנגד פורצים וגנבים שונים הבאים לבצע מעשי פשיעה באזורו הפרטי של האדם ואף לגנוב ממנו, ובמידה וההרתעה לא עבדה, הקלטה של מצלמת אבטחה יכולה לשמש כעדות כשרה בכל הנוגע להצגת עדויות לגבי הפשע לרשויות.

כיום, כפי שצוין, מצלמות אבטחה מקצועיות הינן מגוונות בסוגיהן ובאופן פעולתן, ושילוב העובדה כי הקלטה של מצלמת אבטחה יכולה לשמש כהוכחה כשרה בכל הנוגע בדין במדינת ישראל, נחשפו בפנינו מצלמות אבטחה לרכב.

מצלמות אבטחה לרכב נותנות מענה בכל הנוגע לצילום הרכב בעת נסיעה וגם בזמן חנייתו באופן דומם, וזאת בכדי להוכיח חפות בעת אירוע תאונה ברכב זה. זאת מכיוון שלא תמיד ניתן לקבוע בבירור כי הפגיעה ברכב בוצעה באשמת הצד השני, אך מצלמות אבטחה לרכב באות לכפר על אבל זה באמצעות הקניית יכולת למתן עדות קונקרטית לגבי הדבר שארע בעת אירוע התאונה.

מצלמות האבטחה לרכב כיום הינן נוחות מאוד וזאת עקב כמה סיבות:

גודל המצלמה

אמנם המצלמות משתנות בגודל, אך ברוב המקרים המצלמה הינה מצלמה אשר גודלה כ-15 סמ"ר אשר יכולה להיות מוצבת בקלות על השמשה הקדמית והאחורית ללא הפרעה לשדה הראיה.

החשמל

מתח החשמל מתקבל מהמצת של הרכב, דבר המאפשר למצלמה להיות פעילה בעת הדלקת המצבר, ללא החשש והדאגה מריקון סוללות בעת הנסיעה

מערכת שמירת מידע

המצלמות הפשוטות ביותר הינן בעלות כרטיס זיכרון פנימי אשר אליו מוקלטות ההקלטות, לנו יש אפשרות לחלוב את המידע בעת רצוננו למחשב, במידה ואין אנו מרוקנים את כרטיס הזיכרון של המצלמה, היא פשוטה תמשיך להקליט על מידע קודם שהיה קיים, כך אין אנו זקוקים לכונן קשיח יקר במצלמות אלו.

בסך הכל, מצלמות אבטחה לרכב הינן מותאמות באופן מושלם לנסיעה בזמן הנוכחי, אינן דורשות התעסקו בעת הנסיעה כלל ודורשות התעסקות כללית רק בעת הצורך בסרטון עצמו. כמובן שישנן מצלמות אבטחה לרכב אשר מוקנות במגוון אפשרויות שונות כגון – מערכת ג'יפיאס לנתונים מדויקים בזמן אמת, מצלמות בעלות איכות יותר גבוהה לצורך לוחיות רישוי, חיישני תנועה וזווית ועוד, אך אין צורך במצלמה יקרה ונוצצת בכדי להבטיח העלאת רמה בכל הנוגע ליכולת שלכם להוכיח חפות בעת הצורך.
| 8/9/15