מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

ציוד משלים לרכב

פריטים בסיסיים יכולים לשדרג משמעותית את ההנאה שלכם מהרכב הפרטי. התחילו בערכת אביזרים, המשיכו עם שלטים ומפתחות ואל תשכחו משענת אורטופדית ואביזרים מפנקים.

| 6/9/15
מתוך קטגוריית פרטי

אבזור הרכב להנאה מושלמת

הרכב צריך להעניק לנו תחושת ביטחון וכדאי לאבזר אותו ברמה גבוהה על מנת ליהנות משעות ארוכות של נהיגה מפנקת. השאלה היא כיצד עושים זאת ואיזה ציוד משלים יכול להתאים לטובת המשימה. הנה כמה עצות לפריטים בסיסיים שיבטיחו שדרוג מיידי:

ערכת אביזרים

ערכת אביזרים
בכל רכב צריכה להיות ערכת אביזרים הכוללת עריסה למכשירי טלפון או GPS, מפצל USB להטענה ולפחות שתי קופסאות ריח בניחוח אקסקלוסיבי. ערכת אביזרים כזו נמכרת בכמה עשרות שקלים והיא צפויה לשרת אתכם למשך זמן רב. למרות שמדובר על ערכה בסיסית, לא כדאי לצאת לנסיעה בלעדיה.

שלטים ומפתחות

אי אפשר להשלים את ארגז הציוד לפני שמבצעים שכפול מפתחות לרכב. השכפול ימנע מכם עוגמת נפש ויחסוך את הצורך בהזמנת מנעולן אם תתקעו מחוץ לרכב, תאבדו את הצרור המקורי או שחלילה יגנבו לכם את התיק. שימו צרור מפתחות בבית ותנו עוד צרור לחברים או בני משפחה. בנוסף, ביקור אצל מנעולן הוא הזדמנות לשכפל את השלט של האזעקה. כך תוכלו להכין גיבוי למקרה הצורך או לטיולי שטח.

משענת אורטופדית

הבריאות שלכם היא הדבר החשוב ביותר באבזור של הרכב. בררו על משענת אורטופדית שמתאימה לגובה שלכם, התקינו אותה בחלק האחורי של המושב ושמרו על תנוחת נהיגה נכונה. כך תוכלו לנהוג ברצף ולצאת לטיולים עם כל המשפחה מבלי לסבול מכאבים בצוואר, בברכיים ובשרירים.

אביזרים מפנקים

רשימת האביזרים המפנקים לרכב צפויה להפתיע אתכם. בדקו אפשרות של התקנת מרימי שמשות לדגמי רכב ישנים, התקינו חיישני חנייה עם תצוגת וידאו צבעונית או שחור-לבן ואל תשכחו אופציה לחיישנים קדמיים ודיבוריות בלוטות'. האביזרים המפנקים יהפכו את הרכב שלכם לחללית משוכללת אפילו מבלי שתשימו לב. מעבר לכך, תמיד תוכלו לרכוש ציוד משלים כמו גלגלי מגנזיום והתקני תדלוק אוטומטיים.

מה עושים עם רכבי שטח?

הציוד המשלים לרכבי שטח ממלא פונקציה שונה מאשר רכבים פרטיים. ברכבי שטח כדאי לכם לדאוג קודם כל לווי גרירה, קשתות העמסה, מדרכי צד, גגונים ומגני גחון. לא משנה אם אתם מתכננים לצאת לטיול שטח ארוך עם הרכב או רק רוצים לנוח מהשגרה עם המשפחה, הציוד יבטיח רמה גבוהה של בטיחות וימנע נזקים לפח ולצבע. חלק מהציוד גם מתאים למי שמשתמש ברכבי שטח או ברכבים מסחריים לצורך עבודה. אפשר להתייעץ עם מומחי אבזור בכל מקרה של התלבטות ולהשקיע ברכב כדי להעלות את הערך שלו.

שדרוג נעים

לסיכום, האביזרים המשלימים לרכב תלויים בצרכים שתגדירו מראש. נסו להתחיל עם אביזרים בסיסיים, אל תוותרו על שלטים ומפתחות ופנקו את עצמכם עם משענת לתמיכה בגב.
| 6/9/15