מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיול ג'יפים למסיבת רווקות - יוצאים מהקופסה

אם את עומדת כרגע בפני תכנון מסיבת רווקות לחברה שעומדת להתחתן, את בטח רוצה להפיק עבורה אירוע קצת שונה, כזה שיגרום לה להרגיש מיוחדת. טיול ג'יפים הוא אטרקציה מצוינת שיכולה לתת לך בדיוק את מה שאת מחפשת. מופעים שונים ומשחקי חברה הם כבר עניין של שגרה במסיבות רווקות – אז אולי הגיע הזמן לגוון קצת ולצאת לחוויה חדשה ומרתקת?

| 26/8/15
מתוך קטגוריית אדרנלין

לאן יוצאים?

לפני הכל כדאי שתדעי שטיול ג'יפים אפשר לקיים כמעט בכל מקום בישראל. אם תחליטו לערוך מסיבת רווקות בצפון, למשל, תוכלו לצאת לטיול ג'יפים בין הנופים המרהיבים וליהנות מהטבע הקסום. ישנם מסלולים מאתגרים בין שדות ומטעים, בין נחלים ושלוליות, מסלולים שהם חוויה נדירה כשלעצמם. תוכלו גם לשלב במהלך טיול הג'יפים פיקניק בחיק הטבע או לעצור על יד הנחל ולהשתכשך במים הקרירים, לנוח ואף לקיים כמה מהפעילויות היותר "שגרתיות" של מסיבת רווקות, כמו משחקים או הפעלות לכלה ולחברותיה. את כל זה תוכלו לעשות גם אם תבחרו לטייל דווקא בדרום הארץ, במדבר הערבה או באילת – כל האפשרויות פתוחות בפניכן, את רק צריכה לבחור את המקום המושלם בשבילכן.

חגיגה אמיתית

חגיגה אמיתית
טיול ג'יפים יכול להיות אטרקציה מרכזית במסיבת רווקות בקלות רבה. מאחר והאורחת המרכזית שלכן היא הכלה, אפשר לבחור רכב לבן – כיאה לכלה – ולקשט אותו בהתאם לאירוע. כמובן שבבחירת הג'יפ כדאי להתמקד גם בנושאים אחרים, מעבר לצבע, ולבחור ג'יפ שיתאים למספר הבנות המשתתפות במסיבת הרווקות, ויהיה גם בטיחותי והולם למסלול שאליו אתן יוצאות.

ג'יפים קלאסיים בהחלט יכולים להתאים לכן, כמו לאנד רובר דיסקאברי, פורד אקספלורר, לנד קרוזר או פאג'רו. הג'יפים הללו הם בעלי עוצמה נהדרת ויכולת להתמודד גם עם מכשולים שונים בדרך, כמו סלעים ועליות תלולות, וגם מחירם יהיה בוודאי נוח יותר מאשר רכבי יוקרה. מאחר וסוגיית התקציב היא בוודאי אחד השיקולים שלך ושל יתר המשתתפות, אלו הן אפשרויות מומלצות בהחלט.

טיפים קטנים וחשובים

כשאת בוחרת טיול ג'יפים למסיבת הרווקות של חברתך הטובה, עצרי לרגע ונסי להבין באמת מה הקושי המתאים לטיול כזה במסיבה שלכן. אם אין לכן ניסיון בנהיגת שטח, כדאי לבחור בטיול ג'יפים פשוט יחסית על פני מסלול מאתגר שיקשה עליכן את הנהיגה. אם מישהי מהמשתתפות מנוסה בנהיגה אתגרית, אפשר להעלות את הרמה ולצאת למסלול מתאים, אך כדאי שתהיו בטוחות בכישוריה של הנהגת, למען בטיחותכן וכדי שההנאה שלכן במהלך הטיול – לא תיפגע. בחירה נכונה של המסלול ושל הג'יפ תעזור לך להפיק מסיבת רווקות שתיזכר לעוד הרבה מאוד זמן.
| 26/8/15