מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 טיפים לבחירת מוסך אמין בקיץ

החום והלחות של הקיץ הישראלי עלולים לגרום לנו לבצע טעויות בבחירת המוסך. צריכים להחליף מצבר לרכב או לבצע טיפול תקופתי? הנה 5 טיפים שימנעו מכם הרבה עוגמת נפש.

| 25/8/15
מתוך קטגוריית פרטי

כיצד נבחר מוסך?

כיצד נבחר מוסך?
הקיץ הישראלי מציב בפנינו שורה ארוכה של אתגרים, אך אין ספק שעבור בעלי הרכבים מדובר על תקופה ייחודית: כל מי שנתקע אי פעם עם הרכב בקיץ מבין שמדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית. החום, הלחות והטמפרטורות הגבוהות גורמים לנו לקבל החלטות פזיזות ולבחור מוסך בצורה לא נכונה. בחירה כזו גורמת נזקים בלתי הפיכים ועלולה גם לחייב אותנו בהוצאות מיותרות. אם גם אתם רוצים לחסוך את עוגמת הנפש, הנה 5 טיפים שכדאי לכם להכיר:

1. אל תוותרו על המלצות של לקוחות קודמים

הטיפ החשוב ביותר הוא לקבל החלטה הנובעת מתוך עצבים ותסכול. לא משנה באיזה שעה נתקעתם עם הרכב או עד כמה אתם ממהרים לעבודה, אל תוותרו על המלצות של לקוחות קודמים. המלצה היא הדרך היחידה לוודא את רמת האמינות של המוסך. בנוסף, המלצה מאפשרת לכם לבחור מוסך אמין לטובת החלפת מצבר לרכב או ביצוע טיפול תקופתי.

2. זכרו שמה שזול עולה ביוקר

עוד טעות נפוצה בקיץ היא לבחור מוסך רק לפי המחיר הנמוך על החלפת מצבר לרכב לדוגמא, או טיפולים אחרים. חלק מבעלי המוסכים מנצלים את ההוצאות הגבוהות של הורים לילדים בקיץ, בין היתר על מנת לפתות אותם עם מחירים לכאורה אטרקטיביים. עליכם לזכור שמה שזול עולה ביוקר ולהעדיף כל הזמן מוסך אמין על פני מוסך זול.

3. בדקו האם מדובר על מוסך מורשה

מוסך מורשה יחסוך מכם הרבה עצבים בביצוע טיפולי רכב שגרתיים במהלך הקיץ. במוסך כזה מחויבים לרמה גבוהה של סטנדרטים, בקרת איכות ומקצועיות. במוסך מורשה תוכלו להמתין לרכב בפינת ישיבה ממוזגת ולקבל עדכון בזמן אמת על אופי הטיפול. אם תצטרכו לבצע פעולה פשוטה של החלפת מצבר לרכב לדוגמא, נציגי המוסך המורשה ישמחו להעמיד בפניכם אפשרויות שונות. הם גם יכולים לתת לכם טיפים לטיפול במצבר כדי למנוע יובש ובזבוז אנרגיה.

4. התרשמו מהסדר, הניקיון והארגון במוסך

אל תקלו ראש ברושם הראשוני שאתם מקבלים מהמוסך ונסו לשכוח מהימים בהם מוסכים היו מקומות מלוכלכים ומזוהמים. מוסך מסודר, נקי ומאורגן מעיד במידה רבה על רמת המקצועיות של העובדים שלו. במוסך כזה יהיה לכם קל ונוח יותר לטפל ברכב במקרי חירום וגם לבצע לאחר מכן את הטיפולים השוטפים.

5. בקשו פירוט על העבודה

נסו להיות כמה שיותר מעורבים בטיפול ברכב ובמצבר שלכם. אתם לא צריכים להיות בעלי רקע טכני על מנת לבקש פירוט והצעת מחיר יסודית. כך תוכלו לדעת כיצד נציגי המוסך מטפלים ברכב ועד כמה הם משקיעים בו.
| 25/8/15