מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מנופים המיועדים לפינוי גזם

בכדי לשמור על העצים בריאים וטובים, ולמנוע בין השאר הסתבכות של ענפים בקווי חשמל או בענפים של עצים אחרים,

| 24/8/15
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

נהוג מעת לעת להזמין שירותי גיזום, על מנת שיהיה אפשר לקצוץ את הענפים העודפים. הגזם המיותר כעת נופל על המדרכות והכבישים - אך כעת יש מפגע רציני מאד בדרכים.

הגזם מפריע לתנועה ולהולכי הרגל, וגם פוגע במרחב העירוני. מה הפתרון במקרים הללו?
על הרשות המקומית להזמין שירותי פינוי גזם באמצעות מנופים - ובכך לפתור את הבעיה.

היתרונות והתכונות של המנופים

אפשרות לחוזה קבוע

שימו לב שהגורם שאחראי על פינוי הגזם היא הרשות המקומית שבשטחה הגזם מצטבר. זה אומר שהרשות המקומית צריכה בעצם לבצע פינוי לגזם באופן קבוע, ולבצע ניטור של כלל הגזם ברחבי העיר. לכן, אם הרשות המקומית מלכתחילה יוצרת קשר עם חברה מקצועית שעושה שימוש במנופים לטובת פינוי גזם, הרווח הוא של כלל תושבי העיר! החברה יכולה לפנות את הגזם באופן קבוע ויומיומי, או בכל תדירות אחרת שהרשות המקומית תקבע, וכך שומרים תמיד על העיר נקיה. כמובן שכל עירייה גם יכולה לבצע את העבודות גיזום בעצמה ולהעסיק עובדים ישירות - אך כיום, השימוש בחברות פרטיות ומקצועיות נחשב לעניין הרבה יותר נוח, שמאפשר לשמור על סטנדרטים גבוהים במיוחד.

הימנעות מתביעות משפטיות

מה יעשה אדם אשר ייפול ברחוב שבו יש הצטברות של גזם שלא נאסף? כמובן שהוא ינסה לתבוע את הגורם שאחראי לגזם - ובמקרה הזה מדובר על הרשות המקומית. רשויות מקומיות שרוצות להימנע מתביעות מיותרת, מוזמנות להזמין שירות של מנופים לפינוי גזם. ברגע שאין יותר גזם על גבי הדרכים - גם אין שום סכנה לתביעות מצד האוכלוסייה, וממילא כולם בטוחים יותר כשהם הולכים ברחוב.

פינוי עבור המגזר הפרטי

אמנם רוב הגורמים שזקוקים לשירותי מנופים לפינוי גזם הן רשויות מקומיות במגזר הציבורי, אך חשוב מאד לזכור שהשירות יכול להתאים גם למגזר הפרטי. לא מעט אנשים שיש להם גינות פרטיות, גוזמים כמובן את העצים והשיחים כדי לשמור על האסתטיקה של הגינה. עם זאת, התוצאה כעת היא כמות עצומה של גזם. שימו לב שפינוי הגזם לרחוב איננו חוקי וניתן לתבוע אתכם - ולכן הפתרון הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית שתספק לכם שירות של פינוי גזם באמצעות מנופים. הגזם יפונה לאתרים מורשים, ואתם תקבלו פתרון מצוין.

לאיזו חברה כדאי לפנות?

כפי שאתם קוראים, יש משמעות אדירה לשירות של פינוי גזם באמצעות מנופים. על כן, חשוב כמובן לבחור בחברה מקצועית, שתוכל לספק לכם שירות ברמה גבוהה.

בחרו בחברה שיש לה ניסיון רב בכל מה שנוגע לפינוי גזם באופן קבוע, ושעבדה בעבר ובהווה עם רשויות מקומיות רבות וסיפקה להם שירותי גיזום ופינוי. הדבר יבטיח לכם שגם בשטח שלם - לא תראו ולו ענף אחד.
| 24/8/15