מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חישוקי יוקרה מעוצבים לרכב ותרומתם לנהיגה

חישוקים לרכב או בשמם העממי יותר ג'אנטים הם חלק הנראה כבלתי נפרד מן הצמיג. חישוקים יוקרתיים מוסיפים יוקרה גם לרכב סטנדרטי ומהווים חלק הכרחי כאשר מדובר על רכב יוקרתי. החישוקים משדרגים מאוד את מראה הרכב ומשפרים את חוויית הנהיגה. הם שייכים לאותה משפחת אביזרים ההופכים את הנהיגה מסטנדרטית לנהיגה מהנה ומפנקת.

| 19/7/15
מתוך קטגוריית פרטי

היתרונות של חישוק יוקרתי

היתרונות של חישוק יוקרתי
החישוק כאשר הוא עשוי מהחומרים המתאימים יביא לחוויית נהיגה מהנה, משודרגת ובטוחה יותר וכן ישמור על יציבות הרכב בעת הנסיעה. כך, באופן עקיף, חישוק יוקרתי ואיכותי יחסוך הוצאות על טיפולים ותחזוק הרכב.

התאמת החישוק לגלגל

החישוקים מהווים בסיס לגלגלים, תומכים בהם וצריכים להתאים להם באופן מושלם. ההבדל בין חישוק יוקרתי הבנוי היטב לחישוק פשוט דומה להבדל בין נעליים פשוטות לנעליים מותאמות אישית התומכות בכף הרגל וגם בגוף כולו, שכן חישוקים איכותיים תורמים לא רק לגלגלים אלא לרכב כולו. הם יוצרים אחיזה טובה יותר בכביש, שבעקבותיה הרכב יציב יותר, מתמודד טוב יותר עם פניות וסיבובים, ואף בטיחותי יותר בשל שחיקה מופחתת של מערכת הבלמים. לכן, מומלץ לבחור חישוק יוקרתי ואיכותי המתאים לרכב שלכם מתוך קטלוג חישוקים לרכב. גם אם מחירו של חישוק כזה יהיה יקר יותר, ההוצאה תשתלם וכמובן תספק לכם חוויית נהיגה מהנה במיוחד.

החומר ממנו עשוי החישוק - מדד חשוב לבחירתו

חישוקים לרכב עשויים חומרים שונים עושים את ההבדל בין חישוקים סטנדרטיים לחישוקי יוקרה.

• חישוקים סטנדרטיים

חישוקים סטנדרטים עשויים מתכת כבדה הנותנת להם מראה מסיבי, מכבידה על התנועה שלהם והופכת את הנסיעה למוגבלת יותר, עם טווח תנועה נמוך יותר ובשל כך לבטיחותית פחות.

• חישוק מגנזיום

חישוק זה הוא בעל משקל קל ולכן אינו מכביד על הצמיג הוא אינו מעלה כמעט את משקל הרכב כך שהוא מאפשר גמישות ויכולת תמרון טובה יותר. כך נהנה הנהג מנהיגה חופשית הנותנת תחושה של ריחוף כמעט. משקלם הקל של חישוקי המגנזיום אמנם גורם לכך שיהיו פגיעים יותר, אך עם זאת, ניתן לראות נקודה זו כיתרון- אם לנהג תהיה מודעות לכך, הדבר יתן לו מוטיבציה נוספת לנהוג בזהירות ולא להתפרע על הכביש.

חישוקים גם לאסתטיקה ויופי

במיוחד ברכבי יוקרה, למראה האסתטי ישנה חשיבות רבה. גם בחישוקי הרכב נלקח בחשבון נושא העיצוב. החברות המייצרות חישוקי יוקרה לוקחות בחשבון כי הם נתפסים כאביזר דקורטיבי המשווה לרכב מראה אסתטי, אלגנטי ויוקרתי.
| 19/7/15