מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

חברת הביטוח של צד ג' מתחמקת מאחריות?

חברת הביטוח של צד ג' מתחמקת מאחריות, מתי צריך לערב עו"ד תאונות דרכים.

מערכת קמ"ש | 13/7/15
מתוך קטגוריית פרטי

עורך דין תאונות דרכים עומד לרשות לקוחות המעוניינים לנהל תביעה נגד חברת ביטוח של צד ג'. על פי החוק, כל נהג בישראל חייב להחזיק ברישיון חובה בתוקף. הבעיה מתחילה עם פוליסת ביטוח מקיף ופוליסת צד ג', שלגביהן מרחב הפעולה של חברות הביטוח רחב יותר.

ישנם לא מעט מקרים בהם חברות הביטוח מתחמקות מאחריות. ההתחמקות יכולה לבוא לידי ביטוי בחוסר תקשורת מול התובע, בהימנעות ממענה טלפוני או דרך דואר אלקטרוני וגם בסירוב מוחלט לשתף פעולה. כל אחת מהסיטואציות הללו מחייבת יצירת קשר עם עורך דין תאונות דרכים. במקרים אלו הפנייה לעורך הדין מתבצעת בתוך זמן קצר.

עצות להתנהלות מול עורך דין

עצות להתנהלות מול עורך דין
השאלה היא כיצד בוחרים עו"ד תאונות דרכים ובאיזו דרך כדאי לגשת אליו. הנה כמה עצות מעשיות שיכולות לעזור לכל מבוטח:

א. המלצות של לקוחות קודמים – תוכלו לדעת לאיזה עורך דין לפנות לפי המלצות של לקוחות קודמים. נסו לאסוף המלצות מאנשים אובייקטיביים, כמו חברים, בני משפחה או קולגות. המלצה היא אינדיקציה מצוינת למקצועיות של עורך הדין ולמחויבות שלו כלפי האינטרסים של הלקוח.

ב. אל תתביישו לשאול על ניסיון – לא כל עורך דין עם תעודה יכול לשרת אתכם במהלך התנהלות משפטית מול חברת הביטוח של צד ג'. דעו שעליכם לערב עורך דין מקצועי עם ניסיון מעשי. אל תתביישו לשאול על שנות הניסיון ובקשו פרטים על תיקים בהם אותו עורך דין טיפל.

ג. נסו להתמקח על סכום הפיצוי – חברת ביטוח יכולה לחמוק מאחריות באמצעות ניסיון להפחית את דמי הפיצויים המועברים אליכם. השתמשו בשירותי עריכת דין כדי להתמקח על סכום הפיצוי, נצלו את ההזדמנות כדי לשאול על פסקי דין תקדימיים ובררו אילו כלים משפטיים עומדים לרשותכם לצורך מימוש כל הזכויות.

עורך דין עומד לרשותכם גם במקרים של תאונות דרכים. אפשר לתאם פגישת היכרות דרך נציגי המשרד, להגיע לשיחת ייעוץ ראשונית ולאחר מכן לגבש אסטרטגיה משפטית יעילה להגשת תביעה נגד חברת הביטוח.
מערכת קמ"ש | 13/7/15