מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

פתרונות הצללה לרכבים

הרכב שלכם נצלה בשמש? להלן מספר פתרונות הצללה לרכבים

מערכת קמש | 13/7/15
מתוך קטגוריית פרטי

רכבים זקוקים לפתרונות הצללה על מנת לשמור על ניקיון בחורף ולהימנע מנזקים בלתי הפיכים בקיץ. פתרונות מן הסוג הזה מקלים על השימוש ברכב במהלך גשמים ורוחות, הם תורמים לשמירה על ערך הרכב לאורך זמן ויש להם גם נוכחות דקורטיבית בחניה. קיימים מספר סוגים של פתרונות הצללה לרכבים:

א. סככה קשיחה – זו סככה המורכבת בדרך כלל מארבעה עמודים או שני עמודים בלבד. היא מותאמת למגבלות המקום מבחינת מידות, יציבה גם במזג אוויר סוער ועמידה לאורך זמן.

ב. כיסוי בד – זהו פתרון הצללה בסיסי. התקנת הכיסוי מתבצעת בתוך זמן קצר ואינה דורשת התאמה של החניה. הבד עצמו עשוי יריעות שמשונית חזקות. כיסוי בד אפשר להתקין על עמודים או לחבר אותו באופן ישיר לבניין.

ג. סוכך מתקפל – זהו סוכך לחניה שיתרונו בא לידי ביטוי באפשרות הקיפול והניידות. המשקל של הסוכך המתקפל נמוך מהסככה הקשיחה, אך גם הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר השונים. סוכך מתקפל מיועד בעיקר למקומות בהם אין אפשרות לבצע קיבוע.

איך בוחרים פתרונות הצללה לרכבים?

איך בוחרים פתרונות הצללה לרכבים?
כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי בחירת פתרונות הצללה והתאמה שלהם לרכבים. השיקול החשוב ביותר הוא מידות החניה וגודל הרכב. יש סוככים המיועדים למקומות חניה קטנים ולרכבים קומפקטיים, לעומת סוככים גדולים שניתן לתפעל בצורה חשמלית או אוטומטית. לאחר מכן רצוי לברר מאילו חומרי גלם מיוצרים הסוככים והאם יש אחריות על שחיקה או בלאי שלהם. בניגוד לפתרונות הצללה אחרים, סוככים לרכבים חשופים למזג אוויר קיצוני כמעט לכל אורך השנה ומסביב לשעון.

עדיף להשקיע ברכישת פתרונות הצללה לרכבים מאשר לשאת בהוצאות על תיקוני פח וצבע. סוככים מייצרים יתרון עבור מי שמשתמש ברכב על בסיס קבוע, או למי שרוצה לשמור עליו לפני מכירה. הקירוי מונע הצטברות של חום בתוך הרכב ומבטיח טמפרטורה נעימה. בנוסף, במזג אוויר ים תיכוני כמו ישראל יש צורך בסוככים מיוחדים וחזקים. אלו סוככים עמידים בפני גשם, שמש, רוחות וברד והם מגיעים במגוון רחב של צבעים ועיצובים עבור חלל החוץ והכניסה לחניה.
מערכת קמש | 13/7/15