מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

פתרונות הצללה לרכבים

שמירה על הרכב דורשת חיפוש אחר פתרון הצללה אפקטיבי

מערכת קמ | 28/6/15
מתוך קטגוריית פרטי

שמירה על הרכב דורשת חיפוש אחר פתרון הצללה אפקטיבי. במדינה עם מזג אוויר חם וים תיכוני כמו ישראל, חשיפה ישירה לשמש מייצרת נזקים בלתי הפיכים עבור הרכב. היא גורמת לקילוף של הצבע, מעודדת היווצרות חלודה ואף פוגעת בחלקים המכאניים השונים. מנגד, ניתן לשלב פתרונות הצללה אטרקטיביים וגם לשפר את המראה הדקורטיבי של חלל החוץ. השאלה היחידה היא כיצד בוחרים פתרון מן הסוג הזה ובאילו שיקולים כדאי להשתמש.

אלו הסוגים הנפוצים של פתרונות הצללה לרכבים:

אלו הסוגים הנפוצים של פתרונות הצללה לרכבים:
א. פרגולות – זהו הפתרון המתאים למי שרוצה לשלב בין פונקציונאליות ואסתטיקה. פרגולה משנה לחלוטין את המראה של החניה או החצר, אפשר להתקין אותה בצמוד לקיר או לבנות יחד עם עמודים ייעודיים. פרגולות עמידות לשנים רבות והן לא דורשות תחזוקה. הן מיוצרות מעץ, מתכת וחומרי גלם נוספים.

ב. סוככים – אלו פתרונות הצללה לרכבים המגנים על הצבע מפני נזקי השמש בקיץ וגם שומרים על ניקיונו בחורף. הם חוצצים בין הרכב לבין הרחוב, משפרים את הפרטיות ומקטינים את הסיכוי לפריצות וגניבות. סוככים גם מקלים על הכניסה והיציאה מהרכב בימים סוערים של גשמים ורוחות.

ג. רשתות הצללה – רשת צל היא הפתרון הזמין והזול ביותר להגנה על הרכב או הציוד בחצר ובגינה. אפשר לרכוש רשתות צל בסיסיות חד שכבתיות, רשתות דו שכבתיות או סככות הצללה ורשתות עשויות חומרים שונים ומתקדמים. רשת צל היא אלטרנטיבה לפתרון הצללה מורכב וקבוע ובמידת הצורך ניתן לפרק ולקחת אותה לכל מקום אחר.

כך תבחרו פתרונות הצללה לרכבים

בעלי רכבים שרוצים לבחור פתרונות הצללה צריכים לקחת בחשבון מספר שיקולים. השיקול הראשון הוא גובה התקציב וסוג החניה בה הרכב נמצא. במידה והחניה חשופה ישירות לשמש, כדאי להגדיל את מסגרת התקציב ולבחור את הפתרון האפקטיבי ביותר. לחילופין, בחניה עם הצללה טבעית ניתן להסתפק ברשת צל וכך לחסוך בהוצאות.
שיקול שני הוא איכות הפתרון וההתקנה. יש לרכוש פתרונות הצללה לרכבים רק מחברה מוכרת המעניקה שירותי התקנה. כדאי לברר על תקופת האחריות ולבצע השוואת מחירים בין אנשי מקצוע.
מערכת קמ | 28/6/15