מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

צמיגים לרכב - כך תבחרו אותם

הצמיגים ברכב הם אחד הפריטים החשובים ביותר שיש בו. מדובר באביזר המחבר את הרכב לאדמה, לכביש או לשטח וזו הסיבה שחשובה כל כך האיכות שלהם. ככל שהצמיגים איכותיים יותר, כך תהיה הנהיגה חלקה יותר, בטוחה בהרבה וגם מהנה פי כמה. אז אם אתם מתלבטים איך לבחור בצמיג המתאים ביותר לרכב שלכם קראו את המאמר הבא.

| 16/6/15
מתוך קטגוריית פרטי

טיפ ראשון: התאמה מושלמת בין הצמיג לרכב

חשוב מאוד להבין כי לא כל צמיג מתאים לכל רכב! ומכיוון שכבר הבנו כי ישנה חשיבות רבה לצמיג לאיכות הנסיעה ולבטיחותה – חשוב לא פחות יהיה להתאים את הצמיג הספציפי לרכב הספציפי. יש לקחת בחשבון פרמטרים כגון: הדגם, הגודל, הצורה, נפח המנוע, הביצועים שיידרשו מהרכב, מספר הקילומטרים שהרכב עבר או עתיד לעבור במהלך השנה הקרובה. קנו צמיגים המתאימים בגודלם לרכב שלכם (כל סוג צמיג מגיע בכמה גדלים שונים כמו כן יש לוודא כי לחץ האוויר בצמיגים מותאם למשקל הרכב. התאמה של הצמיגים לפרמטרים אלו הינה קריטית. לכן חשוב יהיה להיוועץ עם אנשי מקצוע. ישנן פירמות רבות המייצרות ומייבאות צמיגים ועמן יש להתייעץ.

טיפ שני: התאמה מושלמת בין הצמיג לנוהג ברכב

טיפ שני: התאמה מושלמת בין הצמיג לנוהג ברכב
חשוב שהצמיגים יתאימו לא רק לרכב עצמו אלא גם למי שנוהג בו. ישנם נהגים שמוציאים את רכביהם אחת לכמה ימים לסיבוב, בעוד נהגים שמבלים את רוב חייהם על הכביש. ישנם נהגים עירוניים לעומת נהגי שטח. שאלו את עצמכם: מהי התדירות של השימוש שלי ברכב, להיכן אני נוסע ומהי איכות הדרכים שבהן אני נוסע? קיים הבדל מהותי בין נהיגה בשטח לבין נהיגה בכבישים עירוניים ואפילו בינעירוניים.

טיפ שלישי: אל תתפשרו על איכות הצמיג

כמו בכל תחום תוכלו למצוא צמיגים בכל קשת המחירים והחברות המייצרות. מצמיגים יפנים איכותיים ועד פירמות עלומות שמקורן אינו ידוע. כמו בכל תחום יהיו צמיגים יקרים ואיכותיים מאוד המיוצרים על ידי מותג יוקרה מוכר לעומת צמיגים זולים ואנונימיים שיהיו גם פחות איכותיים. מן הסתם עומד לרשותכם תקציב ולא תרצו לחרוג ממנו. מרגע שהגדרתם כמה כסף תרצו להשקיע הקדישו זמן לסקר שוק קצר ובדקו שאתם רוכשים את הצמיג האיכותי ביותר במסגרת התקציב שברשותכם.
אל תתפשרו על צמיג שיבטיח לכם מקסימום בטיחות. גם לעיצוב הצמיג והטכנולוגיה שיצרה אותו ישנה חשיבות כאשר רוכשים צמיג. ככל שתקנו צמיג איכותי יותר, כך תצמצמו את רמת השחיקה שלו ובטווח הארוך תחסכו כסף על החלפה תדירה של צמיגים.
| 16/6/15