מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טרייד אין רכב - פתרון מהיר לרכב חדש

ניסיתם את כל שיטות המימון וכלום לא הולך? מחפשים פתרון חדש ויעיל, אולטימטיבי ופעיל לרכישת רכב חדש, כאן ועכשיו, מה שאתם צריכים הוא טרייד אין רכב!

| 31/5/15
מתוך קטגוריית פרטי

לא מצליחים לחסוך לרכב חדש?

לא מצליחים לחסוך לרכב חדש?
אין נהג שלא ישמח לנהוג במכונית חדשה עם מזגן חזק ועוצמתי, מערכת סאונד מפוצצת וכל התוספות והשדרוגים, אך למרבה הצער לא כולנו יכולים להרשות זאת לעצמנו מסיבה פשוטה אחת: מחסור במזומנים. מחירו של רכב חדש נע בממוצע סביבה-120,000 ש"ח, הוצאה כבדה למרבית חלקי האוכלוסייה, גם במונחים שנתיים. לאלו מביניכם שמעוניינים לנהוג ברכב חדש ולא יכולים להרשות זאת לעצמם באופן מיידי, חברות רכב רבות יציעו פתרון נהדר לבעית המימון – רכישת רכב באמצעות טרייד אין.

מהו טרייד אין רכב?

למעשה טרייד אין רכב הוא שיטת מימון ייחודית המאפשרת הקלה בתנאים הנדרשים לרכישת רכב חדש. בתהליך זה אתם מוסרים את הרכב הישן שלכם לחברת הליסינג או הטרייד אין ורוכשים רכב חדש בתנאי מימון מועדפים. כמובן שהתנאים המדויקים נקבעים בכל עסקה בנפרד, בהתאם לסוג האוטו שתמסרו, לסוג האוטו שאותו אתם רוצים לרכוש ותנאי המימון המוצעים לכם על ידי חברת הליסינג או הטרייד אין הספציפית שאיתה אתם יוצרים קשר. מעת לעת מתפרסמות עסקאות טרייד אין משתלמות במיוחד בעיתונות, בטלוויזיה וברדיו, כמו גם ברשת האינטרנט. אחת השיטות הנפוצות ביותר למימון רכב חדש באמצעות עסקת טרייד אין היא מסירת רכב ישן, קבלת סכום כסף עבורו שהולך לטובת הרכב החדש, ושאר הסכום משולם בתשלומים, בדרך כלל במשך 36 חודשים. במקרים מסוימים ניתן לקבוע סכום מסוים לתשלום חודשי שבו יהיה לכם קל יותר לעמוד, ולשלם את יתרת הסכום לתשלום בסוף תקופת התשלומים המוגדרת.

באילו חברות ניתן לבצע זאת?

ישנן חברות רבות ברחבי הארץ המציעות עסקאות טרייד אין לרכישת רכב חדש. חלק מהחברות המאפשרות ביצוע של עסקה מעין זו הן חברות ליסינג, העוסקות בהחכרת מכוניות, וחלקן האחר הן חברות ייעודיות לביצוע עסקאות טרייד אין. במרבית המקרים, החברות המאפשרות ביצוע של עסקאות שכאלה, יאפשרו בחירה של רכבים ממאגר רכבים חדשים, או משומשים במצב כמעט חדש.

מהן שיטות התשלום המומלצות לרכישת רכב בטרייד אין

השיטה המומלצת ביותר למימון רכב חדש באמצעות מסירת רכב ישן וחתימה על עסקת טרייד אין תלויה ביכולת הספציפית של הרוכש. הדבר היפה בעסקאות טרייד אין רכב הוא שהן ניתנות להתאמה אישית לפי הצרכים והיכולות של כל לקוח ולקוח. אמנם מצד אחד אתם נהנים מאפשרויות מימון מועדפות, אך אל תשכחו שפעמים רבות אפשרויות מימון אלה עולות לכם כסף רב הנובע מהריבית שאותה תשלמו על המימון שתקבלו. תמיד עדיף לקבל כמה הצעות מחיר ממספר חברות שונות במטרה לנסות להוציא כמה שיותר כסף מהרכב הישן שלכם, ולחסוך כמה שיותר כסף בצורת ריבית היורדת מעסקת התשלומים.
| 31/5/15