מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הידעת? רכב מפיברגלס נגנב פחות

גנבות רכבים וחלקי רכב הן תופעות שפוגעות ביותר ויותר אנשים

| 13/5/15
מתוך קטגוריית פרטי

אי אפשר להגיד שכל אחד מאתנו חווה את הרגע הנורא שבו נגנב לנו הרכב או שנגנבים חלקים ממנו, אך בהחלט אפשר להגיד שמיום ליום ומשנה לשנה יותר ויותר אנשים מצטרפים למעגל האנשים שנפגעים מפשיעה מסוג זה. גנבי רכבים מבצעים את הפשע הזה מסיבות שונות, ובדרך כלל סיבת הגניבה לא תהיה שימוש ברכב עצמו כלל וכלל. במרבית המקרים, הרכב הנגנה נשלח לסדנאות הריסה שם מופרדים חלקיו הפנימיים והוא מוחזר למצב של פסולת ברזל, כשבשלב זה הוא נמכר לכל המרבה במחיר. למרבה הצער, הביקוש העולמי (בעיקר מכיוון סין ומדינות המפרץ) העצום בברזל ובמתכות שונות הופך את הרכבים שלנו (גם אם הם ישנים, בלויים ולא אטרקטיביים לגניבה לכאורה) למטרות פופולאריות עבור גנבי רכב שרוצים לגזור קופון של אלפי דולרים בצורה לא חוקית שפוגעת בנו פגיעה אנושה.

אגב, במקרים רבים הגניבה למטרה זו לא תהיה של הרכב כולו, אלא של חלקים ספציפיים ממנו. במקרים שכאלה, עצם ההשקעה שלנו בחלקי רכב חדשים יכולה להיות מתסכלת ובלתי נסבלת, ובכל מקרה עלינו לדעת כיצד להתגונן מפני הגנבים הללו בצורה האיכותית ביותר. אחד השיטות לעשות זאת, בנוסף להיותה שיטה בעלת יתרונות אחרים בשימוש ברכב שלנו, היא שימוש בפיברלס בייצור חלקים שונים ברכב שלנו.

חלקי רכב מפיברגלס לא נגנבים, ובשימוש בחומר זה יש יתרונות נוספים בעולם הרכב

פיברגלס הוא, כפי שניתן להבין משמו האנגלי fiberglass, משטח שעשוי מסיבי זכוכית. סיבי הזכוכית הללו, שמיוצרים בתהליך של הזרקת זכוכית מותכת דרך חללים צרים שמעצבים אותה במצב סיבי, יוצרים משטח אחד, חזק ועמיד שלו שימושים רבים בעולם התעשייה המודרני. למשטח הפיברגלס יתרון גדול בכל הנוגע להתגוננות מפני גנבי מתכות בעולם הרכב, משום שלמעשה לא מדובר במתכת ובברזל ואין בחלקים אלה צורך עבור גנבים שכאלה. כשאנחנו משתמשים בחומר זה, אנחנו יוצרים מצב שבו הרכב שלנו לא ימשוך את תשומת לבם של גנבים פוטנציאליים מצד אחד, ומצד שני אנחנו גם נהנים מיתרונותיו האחרים.

היתרונות האחרים של שימוש בפיברגלס לייצור חלקי רכב שונים הם שמדובר בחומר חזק ועמיד לא פחות ממתכות רבות, ועם זאת הוא לא סובל מחלודה או מריקבון, קל מאוד לנקות אותו וגם תהליך ההחלפה שלו הוא פשוט למדי. כאשר חלק עשוי פיברגלס נשבר או נשחק (מה שלא קורה בקלות כלל), כל מה שצריך הוא להתאים חלק חדש באותה הצורה ולייצר אותו בזול וביעילות.

להזמין חלקי רכב איכותיים ועשויים ביד מקצועית – וליהנות מהיתרונות של החומר האיכותי

ייצור חלקי רכב מפיברגלס הוא לא משימה שכל אחד יכול לבצע בצורה איכותית ומקצועית, ואנחנו צריכים לפנות לשירות מקצועי ואיכותי של חברה שיודעת לעבוד עם חומר איכותי זה ברמה הגבוהה ביותר. ברגע שבו נעשה זאת, נבטיח לעצמנו את חלקי הרכב האיכותיים והחזקים עם הגנה איכותית מפני גנבי רכב ומתכות.
| 13/5/15