מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 דברים שבזכותם תרצו לקנות פיג'ו 308

החלטתם לרכוש רכב חדש ומתקדם יותר מזה שברשותכם? קיבלתם על המלצות רבות על רכב הפיג'ו 308 ואתם תוהים האם ועד כמה הוא אכן מתאים לכם? אם כן, הנה 5 דברים, ובעיקר יתרונות, שבזכותם תרצו לקנות פיג'ו 308:

| 3/5/15
מתוך קטגוריית פרטי

1. בטיחות ברמה גבוהה

1. בטיחות ברמה גבוהה
מדובר באחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת רכב חדש. רכב הפיג'ו 308 מציע לנהג ולנוסעים בו רמת בטיחות גבוהה. הוא נחשב לרכב יציב מאד על הכביש, רכב קליל ומדויק מאד בנסיעתו. הבלמים של הרכב טובים, מה שהופך את הנסיעה בו לבטוחה מאד.

2. אבזור חדשני

האבזור ברכב זה הופך את הנסיעה ואת הנהיגה ברכב לנעימה ולנוחה יותר, ואת הרכב עצמו למודרני ואטרקטיבי מאד. אבזור הרכב הוא עשיר ומגוון מאד והוא בא לידי ביטוי בכמה דרכים. לוח השעונים שלו מתקדם מאד ויש בו צג מגע גדול מאד, בעזרתו יכול הנהג לשלוט על מערכות הרכב השונות.

הרכב מציע מערכת שמע חדשנית ומתקדמת, שבה ניתן לשלוט באמצעות ההגה וכן מערכת של בקרת אקלים, הפועלת באופן דיגיטלי. את גלגל הרכב ניתן לכוון לגובה, יש חיישן גשם ומראות מתקפלות הפועלות באופן חשמלי וכן גם בקרת שיוט.

3. מנוע חזק

יחידת המנוע ותיבת ההילוכים של הרכב נחשבת לחזקה מאד. יחידה זו כוללת טכנולוגיה חדשנית מאד, אותה ניתן למצוא כיום ברכבים אירופאיים רבים ומובילים. המנוע החזק של הרכב מאפשר נסיעה טובה מאד על הכביש והמערכת כולה מספקת איזון נכון וכוח רב.
הביצועים של הרכב בזכות המנוע המצוין שלו מרשימים מאד, בהשוואה לרכבים משפחתיים אחרים, ורמת האחיזה שלו על הכביש טובה במיוחד. כל אלה הופכים את הנהיגה לחוויה מסוג אחר וגם לנסיעה מהנה יותר.

4. מקום ומרחב

למרות שמדובר ברכב הנחשב לקומפקטי יחסית, ובעיקר בהשוואה למכוניות משפחתיות אחרות, הפיג'ו 308 מציע מרחב רב ומקום נוח.
חלקו הקדמי של הרכב, המיועד לנהג ולנוסע שלידו, מציע נוחות מרבית ולכן גם נהיגה רציפה וטובה יותר עבור הנהג עצמו. תא הכפפות שמקדימה גדול במיוחד ואפשר לאחסן בו לא מעט פריטים, הנדרשים להיות נגישים עבור הנהג או עבור הנוסע היושב בחלקו הקדמי של הרכב.
תא המטען של הרכב נחשב אולי לגולת הכותרת שבו. מדובר בתא מטען בעל נפח רב מאד ולאחד המובילים שבתאי המטען של רכבי פיג'ו. וכשמדובר ברכב משפחתי הרי שזה יתרון משמעותי, ובמיוחד לנסיעות משפחתיות ארוכות ולאחסון ציוד רב במהלך הנסיעה.

5. עיצוב ונראות

בדומה לרכבים צרפתיים אחרים ודגמים נוספים של חברת פיג'ו, גם ה – 308 מעוצב בסגנון מוקפד מאד, המושך לא מעט תשומת לב. לא מדובר אמנם ברכב להרפתקנים, או רכב הנחשב לחדשני ומפתיע מאד, אולם קשה להתעלם מסגנון עיצובי והרושם שהוא יוצר. פרופורציות הרכב נכונות מאד, לרבות היחס שבין חלקו הקדמי של הרכב לחלקו האחורי ובסך הכל מדובר ברכב בעל נראות נעימה מאד, רכב מסוגנן בעל עיצוב מודגש ומוקפד מאד.

לסיכום

לא בכדי הפך רכב הפיג'ו 308 למבוקש לאחרונה. יתרונותיו הרבים, רמת הבטיחות הגבוהה שהוא מציע, האבזור החדשני שבו וגם נוחות הנהיגה והנסיעה בו, מאפשרים הן לנהג והן לנוסעים ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה, ברכב מוביל שהפך גם לפופולארי מאד.
| 3/5/15