מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

סיטרואן C3 רכב שכל אחד רוצה

סיטרואן C3, בדומה לרכבי הסיטרואן האחרים, הוא רכב קומפקטי וצעיר מאד בעיצובו. הוא מציע מרחב נוח ונעים מאד, הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים וגם רמת בטיחות גבוהה. רכב סיטרואן C3 הוא פתרון למי שמחפש רכב מודרני עם ביצועים טובים, רכב עם רמת אבזור גבוהה ומבחר רב מאד של פתרונות אבזור וכן גם מנוע חזק וחסכוני.

| 3/5/15
מתוך קטגוריית פרטי

ליהנות מכל העולמות

ליהנות מכל העולמות
כמו רכבי הסיטרואן האחרים, גם רכב זה מציע לנוסעים בו מרווח נוח מאד וגם מושקע מאד. מדובר ברכב סופר מיני קומפקטי, רכב מעודכן וחדשני למדי. למרות גודלו, רמת הביצועים שלו טובה מאד והוא בעל אחיזה מצוינת על הכביש. עיצובו מרשים, קשה להתעלם מהנדסת האנוש שבו והוא ללא ספק מציע תמורה טובה מאד עבור ההשקעה.

סיטרואן C3 כולל חלון פנורמי בחלקו הקדמי של הרכב, מה שמאפשר הן לנהג עצמו והן לנוסע שלידו ליהנות מזוויות ראייה רבות יותר וממראה מקיף וכולל יותר של השטח ממול. תוספת זו של החלון הופכת את הרכב עצמו לבולט יותר מבחינת מראהו ולכזה שקשה להתעלם ממנו במהלך הנסיעה.

סיטרואן 3C מציע רמת אבזור טובה, הבאה לידי ביטוי בפתרונות רבים ומגוונים המופיעים בחלקו הקדמי והאחורי של הרכב. האבזור שברכב כולל ארבעה חלונות חשמליים, ארבע כריות אוויר, מערכת שמע ברמה גבוהה ורדיו דיסק איכותי מאד וגם מערכת בקרת יציבות טובה.

יש לרכב נעילה מרכזית, הגה כוח, מערכת ABS וגם מראות חשמליות. חלק בלתי נפרד ממנו היא מערכת האימובילייזר וגם מערכת המאפשרת לחלק את עוצמת הבלימה – EBD. כל אלה יחד וגם לחוד מציעים הגנה מרבית לנוסעים ולנהג והופכים את הרכב לבטוח ונוח. הרכב נחשב לבטוח מאד הן למבוגרים והן לילדים ועבר בהצלחה רבה מאד את מבחני הריסוק.

עיצוב שקשה להתעלם ממנו ומנוע איכותי

לצד רמת בטיחות גבוהה וביצועים טובים, מציע הסיטרואן C3 גם עיצוב נהדר, הן בחלקו הפנימי והן בחלקו החיצוני של הרכב. גם כאן בא לידי ביטוי השיק והסגנון העיצובי הצרפתי וחומרי גלם ברמה גבוהה. בהשוואה לרכבים קומפקטיים אחרים, הוא מציע פתרונות איכותיים מאד והוא מושקע במיוחד. הגימורים הכסופים המופיעים בחלקים שונים ברכב מוסיפים לא מעט למראה שלו וכך התוספות השונות המשתלבות מצוין זו לצד זו.

לו השעונים של הרכב מעוצב באופן חדשני ומודרני מאד והתצוגה עליו עדינה ונעימה לעין. בגרסת הדיזל שלו מדובר בפתרון חסכוני ביותר, הנחשב גם לבין החסכוניים המוצעים בשוק. עובדה זו הופכת אותו לאטרקטיבי במיוחד לאור העלייה במחירי הדלק שקשה להתעלם ממנה בשנים האחרונות.

שני המנועים שמציע הרכב – אחד בגרסת ה – בנזין 1.4 והשני בגרסת הדיזל 1.6 נחשבים למנועים באיכות וברמה גבוהה במיוחד המאפשרים לבעליו של הרכב ליהנות מרמת ביצועים טובה למדי ומנסיעה שקטה יחסית על הכביש.
| 3/5/15