מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מנעולן לרכב- הכתובת לפניה במגוון בעיות

באילו מצבים ניאלץ לפנות אל מנעולן רכב לסיוע וכיצד לבחור איש שירות בתחום?

מערכת קמש | 30/4/15
מתוך קטגוריית פרטי

חלק ניכר ממהלך היום שלנו כולל הגעה ממקום למקום או הבאת אחרים למקום אחר באמצעות האוטו: הגעה לעבודה וממנה, הבאת הילדים לחברים, חוגים ועוד, עריכת קניות, אשר ללא האוטו תהיה משימה קשה הרבה יותר ועוד. כל עוד הכל תקין, השגרה זורמת והנסיעות הן חלק מובנה בתוכה. הצרות מתחילות כאשר ישנה בעיה עם הרכב. בעיה עם הרכב אינה אומרת רק בעיה טכנית הדורשת תיקון במוסך. ישנן מספר מערכות ברכב אשר הכתובת לתיקונן היא דווקא מנעולן לרכב. מהן הסיטואציות בהם נזמין אותו? איך נבחר את המתאים ומה נעשה בכדי להקל על עצמנו בסיטואציות מלחיצות מעין אלה?

מתי נזמינו?

מתי נזמינו?
מנעולן לרכב יסייע לנו בכל מצב בו יש בעיה להכנס לרכב או להתניע אותו. הבעיה יכולה להיות במנעול הרכב, בשלט של הרכב, במפתח הרכב וכן תקלה במערכת האזעקה של הרכב או באימובילייזר. היום ברכב ישנן מספר מערכות הקשורות לכניסה לרכב ולהתנעתו ולכן הסיכוי לתקלה גבוה יותר. בנוסף, גם במצבים פשוטים אך מעצבנים כמו שכחת המפתח בפנים וסגירת הדלת ללא יכולת להכנס, מנעולן רכב שיפרוץ את המנעול בעדינות ללא פגיעה בו יפתור את הבעיה.

מה ניתן לעשות בעצמכם?

לפני שאתם נכנסים ללחץ, יתכן כי תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם. אם מדובר למשל על איבוד המפתח או שכחה שלו, יתכן שתוכלו לחזור הביתה באוטובוס ולהביא מפתח או להגיע אל בן או בת הזוג ולהביא מפתח לשימוש חד פעמי. אם מדובר על בעיה באימובילייזר יתכן שהיקשתם קוד לא נכון מספר פעמים וכדאי לברר עם בן או בת הזוג את הקוד הנכון, לתת למערכת לנוח ולנסות שוב. אם מדובר על משהו מורכב יותר או מפתח שנשכח בפנים, תצטרכו לחפש מנעולן רכב.

לחפש מנעולן מבעוד מועד

מנעולן רכב הוא בעל מקצוע שמומלץ לחפש או לקבל מספר טלפון שלו לפני שמתרחשת הסיטואציה בה אתם זקוקים לו. נסו לשאול חברים או מכרים ולקבל מהם המלצה. אם אין המלצה, חפשו באתרי האינטרנט של בעלי מקצוע אשר עושים עבורכם גם סינון ומפרסמים בעלי מקצוע בעלי תעודה מקצועית ותעודת יושר מהמשטרה. ניתן לחפש המלצות גם דרך פורומים. חשוב לבדוק שהמנעולן נמצא בסביבתכם ויוכל להגיע במהירות ולבדוק כי הוא בעל וותק וניסיון בתחום.
מערכת קמש | 30/4/15