מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

סוגים שונים של אוטובוסים ורכבי הסעה

הסעה יומית – הדרך הנוחה להגיע לבית הספר או למקום העבודה

| 27/4/15
מתוך קטגוריית פרטי

כשרובנו חושבים על אוטובוסים, אנחנו לא תמיד חושבים עליהם במונחים חיוביים במיוחד. יכול להיות שאנחנו חושבים על התחבורה הציבורית הקשה באזור המרכז, או על ההסעה המסורבלת שהייתה לנו בדרך לבית הספר – אך פני השטח בתחום ההסעות כיום הם שונים בתכלית. כיום, שירותי הסעה יומית הופכים לאופציה המובילה של יותר ויותר גופים – לא רק בתי ספר עם תלמידים מרוחקים אלא גם מקומות עבודה שרוצים להבטיח הגעה מהירה ונוחה של כלל העובדים למקום העבודה. כעת חשוב להבין – כשאנחנו מדברים על הסעה, אילו רכבים עומדים לרשותנו?

אילו סוגי רכבים מציעה חברת הסעות איכותית?

• סוג כלי הרכב הראשון, שהוא כמובן גם הכלי הרלוונטי ביותר ברוב המקרים – הוא האוטובוס. כלל האוטובוסים המיועדים למטרת הסעה נראים דומים בסך הכל – 50 מקומות המסודרים בזוגות ובשורות, עם דלת קדמית ואחורית. מומלץ לבחור חברת הסעות בהתאם לאיכות האוטובוסים – מפרטים גדולים כמו נראות הרכב ותקינותו ועד רמת איכות המיזוג ונוחות המושבים.

• כלי הרכב השני שכל חברה שמציעה שירותי הסעה מציעה הוא המיניבוס. כעת חשוב להבהיר שמיניבוס הוא לא כלי בעל קיבולת קבועה – קיימים מיניבוסים לתפוסה של 10 נוסעים, ומאידך קיימים גם מיניבוסים היכולים להכיל כ-22 אנשים. השאלה שאתם צריכים לשאול, בנקודה זו, היא לא אילו אופציות של כלי רכב קיימות, אלא מהי האופציה שמתאימה במידה הרבה ביותר לצרכים היום-יומיים שלכם.

הזמנת הסעה בהתאם לצורך

כשאנחנו פונים לשירותיה של חברת הסעות איכותית, אנחנו צריכים לקבל יותר מרכב נוח במחיר הוגן – אנחנו צריכים לקבל התאמה של הרכב לצרכים שלנו. אם נשכור אוטובוס לקבוצה של 10 נוסעים – נפסיד על זה כסף. מאידך, לא רצוי שנזמין מיניבוס קטן מדי להסעה של 15-20 נוסעים – לכן, בכל פנייה לחברה המתמחה בשירות הסעה חשוב לוודא שיש בידיהם את סוג הרכב המתאים למטרת הנסיעה, מספר האנשים, זמנים ועוד.
| 27/4/15