מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל הסיבות לרכוש רכב חשמלי

מכוניות המונעות עם דלק יוצרות זיהום סביבתי אדיר ופוגעות במאזן האקולוגי. הן מזהמות את כדור הארץ, מביאות לצמצום משאבים טבעיים ומחייבות השקעה של מיליוני דולרים בשנה בתשתיות.

| 15/4/15
מתוך קטגוריית ירוק

כל היתרונות של רכב חשמלי

היום כבר לא חייבים להסכים לחיות לצד הנזקים המצטברים של צריכת הדלק. אפשר לעבור למכונית חשמלית וליהנות מחיסכון באנרגיה ושורה של יתרונות נוספים:

א. חיסכון כספי – גם מי שלא מציב את השמירה על איכות הסביבה בראש סדר העדיפויות יידע להעריך את היתרונות הכלכליים של מנוע חשמלי. זו שיטת הנעה החוסכת מאות אלפי שקלים בשנה על הוצאות דלק והיא גם מוזילה את עלויות הביטוח, התיקונים והאחזקה.

ב. עלות ראשונית – הביקוש עבור רכבים עם מנוע חשמלי עולה מדי שנה, אולם הוא עדיין לא הגיע לשיאו. המשמעות היא שכיום ניתן לרכוש רכב מן הסוג הזה בעלות אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד.

ג. זמינות – תושבי ישראל הם בין היחידים בעולם שיכולים לרכוש רכב חשמלי ללא מגבלות בירוקרטיות. הרכבים זמינים עבור הנהגים בסוכנויות המפוזרות בכל רחבי הארץ, בתנאים יוצאי דופן ובפריסת תשלומים נוחה.

חיסכון באנרגיה לכולם

חיסכון באנרגיה לכולם
ציי רכב, בעלי חברות ועובדים המקבלים רכב צמוד הם לא היחידים שנהנים מהיתרונות של מכונית חשמלית. גם לקוחות פרטיים או בעלי משפחות יכולים להצטרף למגמה ולתרום למען חיסכון באנרגיה ואיכות הסביבה. מעבר לכך, יש לציין את המעבר של בעלי מלאכה לרכבים אלו על חשבון מכוניות עם מנוע בנזין או דיזל.

רכב חשמלי לעולם ירוק יותר

עתיד כדור הארץ נמצא בידיים שלנו ולכן כדאי לפעול במהרה על מנת להציל אותו. כל מי שחושב על הילדים שלו וכל מי שרוצה לקחת חלק בתהליך יכול להצטרף. לא חייבים לפגוע באיכות החיים ואין סיבה לוותר על השגרה כדי לעשות את זה: אפשר לרכוש רכב חשמלי ולתרום לעולם ירוק.
| 15/4/15