מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כיצד נוכל למצוא חברת שתספק שירותי אחסנה לרכב שלנו?

יש לא מעט אנשים, אשר מסיבות שונות, מעוניינים בשירותי אחסון עבור הרכב שלהם, לתקופה ארוכה יחסית. לא מדובר על תקופה קצרה, שכן אז הפתרון מוכר יחסית.

| 2/4/15
מתוך קטגוריית פרטי

כך למשל מי שטס לחו"ל לתקופה של שבוע, יכול למקם את הרכב שלו בחניות הסמוכות לנמל התעופה, ובא לציון גואל. אולם, מה בדבר אדם שעובר לחו"ל לתקופה של שנה? פתרון אחד הוא כמובן למכור את הרכב או להעבירו לרשות קרוב משפחה, אבל פתרון אחר, נוח מאד, שחוסך לכם מאמץ וביורוקרטיה - הוא פשוט למסור את הרכב לשירותי אחסון מתאימים. אולם, היכן שירותים כאלה ממוקמים, מה הם מספקים, והכי חשוב - כמה הם עולים?

כל מה שצריך לדעת על האחסון לרכב שלכם

● מי מספק את השירות?

יש כמה גורמים שמספקים את השירות הנ"ל. ראשית, בנמלי התעופה אפשר למצוא חניות לטווח ארוך, גם למספר חודשים. היתרון כאן הוא ברור - ברוב המקרים מי שזקוק לשירות הנ"ל הם אנשים שעוברים לחו"ל, וכך ברגע שהם ינחתו, הרכב יהיה בגישה ישירה עבורם. אולם, בנמלים עצמם השירות נחשב בסיסי יחסית. ניתן למצוא חברות אחסון לרכבים גם במקומות הסמוכים לנמלי התעופה, וזה בהחלט שירות נוח. פעמים רבות השירות כולל גם הסעה לנמל וחזרה לאיסוף הרכב, וכך אתם מקבלים פתרון מתאים. מובן שישנם גם מקומות לאחסון שהם רחוקים מנמל התעופה, ואז אתם נדרשים להתאמה לקראת האיסוף או בקשת טובה מחבר - אבל זה כמובן, מגדיל לכם מאד אל היצע האפשרויות.

● מה השירות כולל?

ברמה הבסיסית ביותר, שירותי אחסנה לרכבים כוללים מקומות מקורים או פתוחים שבהם הרכב יהיה, כאשר במקום יש גם שירותי שמירה ואבטחה (בכך השירות שונה מחניונים, עליהם אין כלל שמירה). מכאן כמובן, אפשר להזמין שירותים נוספים הכוללים מדפים למחסן. כך למשל, מאחר שיש סכנה שהמצבר יפסיק לפעול אם הרכב לא יותנע זמן רב - אפשר למצוא מקומות שבהם מבטיחים להתניע את הרכב פעם בשבוע ואף להפעיל את המזגן כדי לשמור על התפקוד שלו. אפשר למצוא שירותי ניקיון לרכב לקראת האיסוף שלו, וכן שירותים מיוחדים של בדיקת לחץ אוויר בגלגלים, שכן כשהרכב נמצא במצב של חוסר תנועה לזמן רב, זה עלול לעוות את צורת הצמיגים.

● וכמה זה עולה?

תלוי מאד בתקופה ובשירות שתבקשו. בעקרון, לתקופות זמן ארוכות, המחיר שנקבע הוא לפי ימים או לפי שבועות, והכלל הוא שכאשר עוברים מסגרת ימים מסוימת, המחיר גם יורד, כדי שזה יהיה הוגן ומשתלם יותר. כמובן שאם אתם רוצים שירותים מיוחדים (איסוף מנמל התעופה, ניקיון לרכב) זה יוסיף על המחיר הבסיסי.

ואפשר לטוס בראש שקט

בעזרת שירותי האחסון, תוכלו לטוס לחו"ל, למשך זמן משתנה, בראש שקט לגמרי, בידיעה שלא משנה מה קורה - הרכב שלכם תמיד נמצאים בידיים טובות.
| 2/4/15