מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

השכרת רכב לנהגים חדשים

נהגים חדשים? בניגוד למה שוודאי חשבתם, גם אתם יכולים להשכיר רכב בארץ

מערכת קמש | 3/3/15
מתוך קטגוריית פרטי

אם אתם נהגים חדשים ורוצים לשכור רכב כדי לטייל ברחבי הארץ או כדי להתנייד יותר בחופשיות בחיי היום-יום, אתם בוודאי שמים לב כי קשה יותר למצוא חברות המספקות שירותי השכרת רכב לנהגים חדשים – ולא בכדי. אבל – יש חברות שכן מספקות את השירות, ושישמחו להשכיר לכם רכב שישרת נאמנה את הצרכים שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השכרת רכבים לנהגים חדשים. סעו בזהירות ולשלום – המפתחות בפנים.

למה קשה למצוא חברות המשכירות רכב לנהגים צעירים?

למה קשה למצוא חברות המשכירות רכב לנהגים צעירים?
לכאורה, השכרת רכב לנהגים צעירים היא לא שירות נפוץ מסיבות נכונות:

• סיכוי גבוה יותר למעורבות בתאונות – נהגים עם פחות ניסיון בדרך כלל מעורבים יותר בתאונות דרכים מאשר נהגים מנוסים. נהגים צעירים הם כאלה שרק לא מזמן קיבלו את הרישיון, וחברות השכרת הרכבים חוששות שרכביהן יהיו מעורבים בתאונה ושמי שנעזר בשירותיהן, חלילה, ייפגע בתאונה.

• פרמיה גבוהה יותר – בגלל הסיכון הגדול יותר למעורבות של נהגים צעירים בתאונות דרכים, הפרמיה שצריכות לשלם חברות השכרת רכב עבור היכולת לספק שירותי השכרת רכב לנהגים צעירים היא הרבה יותר גבוהה. לכן, חברות רבות מעדיפות שלא לספק את השירות, שהביקוש אליו ממילא לא מאוד גדול, ולא לשלם את הפרמיות הגבוהות בגינו.

שתי הסיבות הללו הן חשובות ונכונות, אולם אין ספק שגם נהגים חדשים הם פלח שוק שצריך להתייחס אליו ולכן יש חברות שלמרות הסיכונים מספקות את השירות.

מאפייני החברות שמספקות שירותי השכרת רכב לנהגים צעירים

החברות שמספקות את השירות יהיו בדרך כל חברות קטנות, אשר כל לקוח חשוב להם על מנת לבצע את דריסת הרגל שלהן בתחום השכרת הרכבים. מכיוון שמדובר בחברות קטנות, גם המחירים שהן יגבו עבור שירותי השכרת רכב יהיו זולים יותר, אולם יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר בהשכרת רכב לנהגים צעירים – השירות יעלה יותר מהשכרת רכב לנהגים ותיקים, בגלל הסיכון הגבוה למעורבות בתאונות והפרמיה הגבוהה.

לסיכום – אפשר בהחלט למצוא חברות המספקות שירותי השכרת רכב לנהגים צעירים, אולם אלה תהיינה בדרך כלל חברות קטנות ופחות מוכרות. בנוסף, השירות יעלה יותר מהשכרת רכב לנהגים ותיקים, בשל תוספת הסיכון והפרמיה הגבוהה שנדרשות החברות לשלם כשהן משכירות רכב לנהג צעיר. כדי להגיע אל החברות האלה ניתן לבצע חיפוש בגוגל של הביטוי "השכרת רכב לנהגים צעירים" או, כמובן, לבקש המלצות מחברים שכבר השתמשו בשירות.

בכל מקרה – אם אתם צעירים ושוכרים רכב, ולא משנה אם זה ליום אחד או לתקופה ארוכה, שימו לב לכל הסעיפים של ההסכם שעליו אתם חותמים ופקחו שבע עיניים כשאתם על הכבישים. נסיעה טובה ובטוחה!
מערכת קמש | 3/3/15