מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אביזרי נוחות לרכב

כולנו יודעים שהנסיעה ברכב חייבת להיות נוחה ונעימה, הן לנהג והן לנוסעים. יצרני הרכבים אכן מייצרים רכבים תוך התחשבות מקסימלית ככל האפשר בכלל האוכלוסיה, אך יש לזכור שישנן קבוצות ייחודיות, אשר זקוקות לעזרים מיוחדים, בכדי שהנסיעה תהיה נעימה עבורם ואף מעבר לכך.

| 12/2/15
מתוך קטגוריית פרטי

יש כיום עזרים למוגבלים, אשר תפקידם קודם כל לסייע לאנשים עם מגבלות להיכנס ולצאת מהרכב ברמה הבסיסית ביותר. על אילו עזרים לדוגמה מדובר?

אביזרי נוחות לרכב – מוצרים שימושיים:

אביזרי נוחות לרכב – מוצרים שימושיים:

● כרית מסתובבת

אחד מהעזרים החיוניים ביותר לנהגים אשר מוצאים את עצמם מתקשים לקום ולהתרומם ממושב הנהג ומתקשים להזיז את גופם על המושב עצמו. במקרים אלו, אפשר כאמור להשתמש בכרית מסתובבת שעשויה מבד מיוחד. כרית זו מאפשרת תנועה קלה יותר לגוף, ומבצעת חלוקה נוחה יותר על האגן ועל הירכיים. נהגים שמתקשים לקום מהרכב יגלו שבעזרת הכרית, הם מקבלים תמיכה משמעותית.

● מתלה עזר

מדובר על עזר אחד שיכול לסייע מאד לאנשים עם מוגבלות פיזית. המתלה מאפשר למעשה לאחוז בו בצורה נוחה מאד, ולהישען עליו כאשר מבקשים להיכנס לרכב או לצאת ממנו. אנשים אשר מתקשים בכניסה ויציאה מהרכב - בפרט אנשים מבוגרים שיכולת התנועה שלהם נפגעת לעתים בגיל מבוגר, מוצאים במתלה כלי עזר משמעותי מאד.

● ידית אחיזה

תפקידה של ידית האחיזה דומה מאד לזה של המתלה, אלא שמדובר פשוט על התקן אחר. ידית האחיזה מותקנת על הדלת עצמה, ומאפשרת יציאה נוחה מהרכב ללא קושי.

אביזרי נוחות לרכב לשיפור חווית הנסיעה

בשורה התחתונה, יש לא מעט עזרים לרכב, שיהפכו את הנסיעה לחוויה נעימה ומענגת. אתם מוזמנים להצטייד כמובן בשלל האביזרים, ואז לצאת לדרך. מומלץ בחום לפנות מבעוד מועד למקום שמתמחה במוצרים ואביזרי נוחות לנסיעה ברכב, כדי שתבטיחו לעצמכם מוצרים איכותיים ושימושיים שיכולים להקל על אנשים בגיל השלישי ואנשים עם מוגבלויות.
| 12/2/15