מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

אופניים חשמליים - הסוף לפקקים

תופעת הפקקים בארצנו אינה חדשה והיא בהחלט מוכרת לכל מי שגר או עובד בערים הגדולות. הכבישים בתוך הערים פקוקים ועמוסים וכך גם דרכי הגישה אל הרכבת ביישובים מרוחקים יותר.

| 27/1/15
מתוך קטגוריית דו-גלגלי

בוודאי תשמחו לגלות כי קיים כיום פתרון נהדר שיכול לחסוך לכם זמן ועצבים בצורה ניכרת: אופניים חשמליים, שניתן לרכוש בעלות נמוכה יחסית, יזכו אתכם בשקט נפשי, יאפשרו לכם הגעה והתניידות מהירים לכל מקום שתחפצו והם בעלי יתרונות נוספים שמהם לא ניתן להתעלם. הרווח כולו שלכם!

התניידות קלה בתוך העיר ומחוצה לה

התניידות קלה בתוך העיר ומחוצה לה
לעתים רבות בעיית הפקקים הופכת למכשול אדיר גם כאשר מקום העבודה נחשב קרוב יחסית. מסיבה זו בוחרים רבים לרכוש אופנועים וקטנועים מסוגים שונים ולעמוד תמיד ראשונים בכל רמזור. אלא שאגרת הרישוי הגבוהה, הביטוחים והצורך ברישיון מתאים הופכים את האופציה הזו ליקרה מדי. לעומת זאת, אופניים חשמליים אינם מצריכים אגרת רישוי או ביטוח כלשהו שכן הם אינם נחשבים לרכבים ממונעים פר הגדרה. כל שיש לעשות הוא לפדל והמנוע החשמלי נכנס לפעולה. ההתניידות בתוך העיר הופכת לקלה במיוחד כאשר הדיווש אינו מצריך מאמץ מיוחד ולא מגיעים לעבודה מזיעים.

מדוע האופניים החשמליים כ"כ פופולאריים

בנוסף, יותר ויותר עיריות ויישובים הפנימו את העובדה שהאופניים החשמליים פופולאריים יותר מאי פעם והרחיבו את תהליכי הקמת שבילי אופניים ייעודיים לרוכבים. תוכלו אף למצוא סוג מיוחד של אופניים חשמליים אשר מסוגל להתקפל לממדים קטנים ביותר ללא משקל גבוה מדי. היתרון באופניים שכאלה הוא היכולת לקפל אותם במהירות כאשר עולה הצורך (עלייה לרכבת, שימוש במעליות וכו') ולחזור להשתמש בהם בפעולה פשוטה של פתיחה. ניתן אף לשים את האופניים הללו בתא המטען, לחנות ללא עלות במקום רחוק מנקודת היעד ולפדל בקלות ובמהירות עד לשם, ללא פקקים! למעשה, ניתן לצאת מהבית עם האופניים, לאחסן אותם במשרד בעבודה ולחזור באמצעותם הביתה מבלי להיפרד מהם.

בריאות וכושר

בסופו של דבר כולנו חיים בסיר הלחץ של אורח החיים המודרני והדבר משפיע רבות על בריאותנו. העמידה הממושכת בפקקים בתוך העיר, בכניסה לה ואף בכבישים אשר מהם יורדים לתחנת הרכבת הקרובה, פשוט מקצרת את הזמן הפנוי שגם ככה אין לנו ומלחיצה אותנו בצורה ניכרת. ובכן, אופניים יעזרו לכם לחמוק מהפקקים ויחסכו לכם לא מעט זמן שאין לכם. כך הלחץ יורד, ישנם פחות מתחים ועצבים, פחות זמן הולך לאיבוד לטובת מציאת חנייה ואתם זוכים לרגיעה. בנוסף, הרכיבה על אופניים חשמליים אינה דומה לרכיבה על אופניים רגילים. מנוע העזר אשר נכנס לפעולה "דוחף" את האופניים קדימה ועוזר לנו לנוע ישר במרחב. ועדיין, אנו מבצעים פעילות גופנית מהנה בזמן הזה ולכן נהנים גם משמירה על כושר גופני מבלי לטפטף זיעה בהגעה וגם חוסכים "זמן פקקים" יקר.

יתרונות נוספים של אופניים חשמליים

• חיסכון בעלויות החנייה
• מאפשרים סטייה מהדרך המקובלת ללא חשש מכניסה לפקקים
• אינם זקוקים כמעט לתחזוקה
• תורמים לסביבה ירוקה
• אינם מחייבים רישיון נהיגה.

אין ספק כי הסוף לפקקים קרוב יותר מאי פעם עבורכם!

| 27/1/15