מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מלגזות חדשות מודל 2015 - כל החידושים

המלגזה תופסת חלק בלתי נפרד מכל ארגון תעשייתי כלשהו. כושר הרמה, יכולת לעבוד בתוך ומחוץ למבנים, בטיחות לעובדים ועוד - כל אלו משולבים בכלי תחבורה יעיל וקומפקטי אשר מסוגל לעשות הכול. בוודאי תשמחו לגלות כי שנת 2015 אשר זה עתה החלה, הביאה עמה מלגזות משופרות אף יותר, הן מבחינה טכנולוגית-מכנית והן מבחינה מבנית-עיצובית. היכולות של המלגזות החדשות הופכות אותן למבוקשות ואטרקטיביות ביותר ולהלן מספר דוגמאות לחידושים אלו.

| 18/1/15
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

שיפור המרחב הוויזואלי של המפעיל

אחת הבעיות המרכזיות של מלגזות העבר היא בעיית המרחב הוויזואלי הפנוי של המפעיל, במיוחד כאשר הוא נאלץ להביט מעלה. בעיה זו גרמה לתקלות ותאונות רבות כמו גם להאטת העבודה, במיוחד במקומות צרים וגבוהים. כעת הדבר השתנה לגמרי בזכות שיפור טכנולוגי משמעותי שנכנס לעולם המלגזות בשנת 2015 והוא יכולות מרשימות של שיפור ויזואלי של עד 85% (!!!) במרחב הוויזואלי הפנוי של המפעיל. שינויים אלו מורגשים במיקום שרשראות ההרמה והאלמנטים ההידראוליים של המלגזה ומשפרים את עבודת כל מלגזה בצורה ניכרת.

מבט חזותי מצולם

מבט חזותי מצולם
המלגזות החדשות של שנת 2015 עשויות להיות מצוידות במספר עזרים טכנולוגיים אשר הופכים את בטיחות השימוש והעבודה בהן לגבוהות ומשמעותיות יותר. המלגזות השונות מצוידות במספר מצלמות היקפיות המחוברות לצג אחד או יותר הנמצא מול המפעיל. בדרך זו הוא זוכה לראות את הנעשה סביבו ב-360 מעלות כך שהסיכוי לתאונה ופגיעה ברכוש או בנפש קטן משמעותית. בנוסף, חלק מאותן מלגזות אף מצוידות במערכת חיישנים מתקדמת אשר מזהה בני אדם. כאשר אדם נכנס לטווח אשר נחשב כ"אסור", תתריע על כך המלגזה ואף תפסיק את תנועתה.

מלגזות חכמות – לתהליכי עבודה ותחזוקה יעילים

כמה פעמים המלגזות שבארגונכם קרסו משימוש עודף או בשל שימוש שאינו נכון? בוודאי הפסקתם לספור. ואכן, פעמים רבות כלים חזקים אלו קורסים תחת העומס בעקבות חוסר מידע קונקרטי אשר חסר אצל המפעיל. גם בתחום הזה שנת 2015 הביאה עמה שיפורים משמעותיים ואתם המרוויחים העיקריים מכך.

דעו לכם כי המלגזות החדשניות מצוידות במערכת חיישנים מתקדמת אשר מדווחת למפעיל ו/או למנהליו בזמן אמת אודות מספר נתונים אשר חשובים ביותר לצרכי העבודה, הבטיחות והשמירה על המלגזה – כגון משקל נוכחי המועמס על המלגזה, גובה ההרמה הנוכחי וכמה נשאר עד למקסימום, זווית ההטיה של המלגזות ועוד.

ומה בנוגע להחלפת גלגלי המלגזה? ובכן, במקום להתמודד עם שאלה זו על בסיס תחושה סובייקטיבית, ניסיון או מדדים כאלו ואחרים, כיום ניתן למצוא מלגזות חכמות במיוחד אשר כוללות חיישנים מובנים בתוך הגלגלים המתריעים על הצורך בהחלפתם, כמו גם על הצורך בתחזוקה.

תערוכת CeMAT – המקום לרכישת מלגזות חדשות!

אם ברצונכם לצפות בכל החידושים המתקדמים הללו ולהתרשם, תערוכת CeMAT הדו-שנתית בהאנובר היא המקום המושלם עבורכם. התערוכה מציגה שכלולים, שיפורים והמצאות חדשות בתחום השינוע והלוגיסטיקה בעולם התעשייה והמסחר והיא נחשבת לתערוכה המובילה והמקיפה בתחומה. מיטב היצרנים מגיעים אליה מכל קצוות העולם כדי להציג את קטלוג המוצרים שלהם לשנה הקרובה. מלגזות חדשות מוטסות במיוחד לצורך הצגה ראשונית כדי לבצע הדגמת תכלית של ביצועים. חברות רבות אף מציגות במהלך ימי התערוכה את השיפורים השונים לעומת הדגמים הישנים יותר בצורה ממוקדת, מה שמאפשר לכם לבצע רכישה מושכלת. אל תפספסו!
| 18/1/15