מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

על אוטובוס להשכרה שמעתם?

איך אתם מתכננים להגיע לחופשה הקרובה שלכם? האם חשבתם פעם איך לצאת לנופש חברה? האם אתם שמעתם על הפתרון ההולם ביותר להסעות עבור העובדים שלכם למקום העבודה? ומה עם הדרך שבה הילדים שלכם יגיעו לבית הספר?

| 19/11/14
מתוך קטגוריית פרטי

הסיבה שאנחנו שואלים אתכם את כל השאלות הללו, שנראות מעט לא קשורות, היא שלכולן יש בדיוק את אותו הפתרון, והוא להתעניין בשירותי אוטובוס להשכרה! מדובר על שירות שמקביל בעצם להשכרה של רכב הסעות, אלא שכאן הדגש הוא כאמור על רכב גדול יחסית, שיש בו לרוב בין 40 ל60 מקומות ישיבה שונים.

שירות זה יכול להתאים לגורמים מגוונים מאד, כולל גם לחברות וארגונים למטרות שונות: טיולים, חופשות, שינוע של עובדים, הסעות תלמידים, הסעות לאירועים, ועוד.

מה חשוב לדעת על השירות ולמי הוא יכול להתאים?

הכל על שירותי השכרת אוטובוסים:

נהג

קודם כל, כשאתם שוכרים אוטובוס, חשוב לשים לב לסוגיית הנהג. בעקרון, יש חברות שיציעו לכם לשכור אוטובוס, וגם להיעזר בשירותיו של נהג מקצועי, ויש חברות שישמחו להציע לכם אך ורק השכרה של האוטובוס ללא נהג. אתם יכולים לבחור, כמובן, מי יהיה הנהג שיעשה שימוש באוטובוס, ויש אפשרות לשכור את האוטובוס עצמו לתקופת זמן לבחירתכם. שימו לב שאם האחריות על מציאת הנהג "נופלת" עליכם – חובה עליכם לבדוק שמדובר על נהג עם רישיון נהיגה תקף, בדרגה שמתאימה לנהיגה ברכב אוטובוס.

ביטוח

עוד סוגיה שעולה בשירות של השכרת האוטובוס, היא סוגיית הביטוח. בעקרון, כמו שקורה ברוב עסקאות השכירות של הרכבים, לרוב במחיר שתשלמו לחברה שמשכירה לכם את האוטובוס, יגולם גם מחיר הביטוח שאתם משלמים. רוב הרכבים השכורים מבוטחים דרך החברה עצמה, ואתם פשוט מחזירים לה את הכסף. שימו לב שכדאי תמיד לקרוא גם את האותיות הקטנות בפוליסת הביטוח של האוטובוסים להשכרה, כדי שתבינו מתי הביטוח חל.

דלק

סוגיית הדלק היא מעניינת. מצד אחד, רכבי הסעות אמנם דורשים יותר דלק, אבל בטווח האורך הם דווקא חסכניים בצריכת הדלק שלהם. מדוע? מסתבר שבמקום שיהיה מדובר למשל על עשרה רכבים פרטיים שונים שצורכים דלק - מדובר כאן על רכב אחד בלבד, שצורך פחות מעשרה רכבים פרטיים - ומכאן גם אם אתם תצטרכו לשלם על הדלק, העלויות עדיין יהיו נמוכות יותר באופן משמעותי.

האם יש חסרונות לשירות?

עולה לא פעם השאלה, האם לשירותי ההשכרה של האוטובוס יכולים להיות חסרונות מסוימים. באופן עקרוני, יש אזורים בארץ שאליהם אין ממש גישה לאוטובוס גדול - כמו למשל לסמטאות צרות בערים מסוימות. במקרים הללו, אפשר ששכירה של מיניבוס לכמה קבוצות יוכל להוות תחליף הולם. אולם מעבר לכך, מדובר על פתרון נוח מאד, שנותן לכם מקסימום גמישות, וגישה לכל מקום בארץ.


עורך: /www.abarazani.co.il
| 19/11/14