מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הילד לא רוצה לחגור! מה לעשות?

חגורת הרכב מצילה חיים ועל כן על ההורים להקפיד לחגור את ילדיהם בכל נסיעה, גם אם היא קצרה ומסתכמת בנסיעה בתוך העיר.

| 9/11/14
מתוך קטגוריית פרטי

חגורת בטיחות בקלות

חגורת בטיחות בקלות
הורים רבים בוחרים שלא להתווכח עם חוסר הרצון של הילדים לחגור ובמקום לעמוד על דרישת חגירת החגורה, הם בוחרים לאפשר להם לשהות ברכב לא חגורים. מאמר זה נכתב בכדי לאפשר לכם לגרום לילדיכם לחגור את חגורת הבטיחות ללא וויכוח ובכיות.
כל עוד תשכילו להתייחס לילדיכם כאל ילדים בוגרים ולא תתגמשו על דרישות הבטיחות, כך תצליחו לשמור על חייהם ועל בריאותיהם בצורה האופטימאלית.

כך תגרמו לילד לחגור את חגורת הבטיחות במהלך הנהיגה

אין זה משנה באיזה כלי רכב אתם נוהגים, בין אם זה רכב גדול כמו chrysler grand voyager למשל, מאזדה משפחתית או פיאט קטנטונת, עליכם לדאוג לילדיכם ולחגור אותם בחגורת בטיחות החל מהרגע הראשון בו הם נכנסים לרכב. כל עוד הילדים קטנים, הרי שאין בעיה משום שאתם חוגרים אותם ואין להם כל דרך להביע אי שביעות רצון, אך הבעיה האמתית מתחילה מהרגע בו הילדים גדלים ומתחילים לעמוד על שלהם.

אם יש לכם יותר מילד אחד, אתם יכולים בהחלט לעשות תחרות וכמו שנאמר "מקליק מי שמקליק ראשון". מהרגע בו הילדים נכנסים לרכב התחילו בתחרות וזה שיחגור עצמו ראשון, יהיה המנצח של הנסיעה הנוכחית. אתם יכולים לקבוע פרס סמלי לכל תחרות ולחילופין לוותר על הפרס ועצם הזכייה תהיה פרס בפני עצמה.

שיחה חשובה

אם ילדיכם מעט בוגרים יותר, ערכו איתם שיחה והסבירו להם את המשמעות של חגירת חגורת הבטיחות, במילים אותם הם יכולים להבין. ילדים מבינים כשמסבירים להם ועל כן אל תדרשו מהם דברים שהם אינם יכולים להבין ותצפו שהם יבצעו אותם, אלא הקדישו זמן הסבירו להם את החשיבות ותיווכחו לדעת כי הם יחגרו ללא בקשתכם את חגורת הבטיחות.

לא מתחילים בנסיעה לפני שחוגרים

חינוך ילדים הוא אספקט חשוב במהלך החיים ועל כן עליכם כהורים להתעקש על הדברים החשובים בחיים. אם הילד מסרב לחגור את חגורת הבטיחות, הסבירו לו כי אתם לא מתחילים בנסיעה עד הרגע שהוא חוגר ורק לאחר שהוא יחגור התחילו בנסיעה, כך הוא יבין שללא חגורה לא ניתן לצאת אל הדרך.

אביזרים המקלים על הילד לחגור את חגורת הבטיחות

אם הילד מסרב לחגור את חגורת הבטיחות משום שהיא מציקה לו, אתם בהחלט יכולים לגשת איתו לחנות ולרכוש אביזרים נוחים לחגורה ואף לשתף אותו בקנייה ולאפשר לו לבחור בעצמו את האביזר, כך שהוא ירגיש מחובר אליו ויחוש נוח יותר ורצון להשתמש בו.

לסיכום

חגורת בטיחות היא חובה בכל נסיעה ועליכם ההורים להתעקש על החגירה בכל גיל תוך חינוך הילד לביצוע הפעולה. ילדים לא חגורים הם ילדים שחשופים יותר לסכנה. הסבירו לילד את החשיבות ואל תאפשרו לו שלא לחגור מקדימה ומאחור.
| 9/11/14