מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

טיפים להתאמת הרכב לצורכי המשפחה והילדים

כיצד נתאים את הרכב לצרכי המשפחה והילדים ונשמור על בטיחות המשפחה בנסיעה.

מערכת קמש | 24/9/14
מתוך קטגוריית פרטי

רכב משפחתי נוח הוא רכב בו תוכל כל המשפחה לנסוע יחד בנוחות כאשר הילדים הקטנים חגורים בבטחה במושבי בטיחות, עגלת התינוק מקופלת בתא המטען, מיזוג האוויר נוח לכולם והרכב מציע אבזור בטיחות מקיף לנוסעים במושבים הקדמיים ובמושבים האחוריים. כיום, אבזור רכב משפחתי כולל גם אלמנטים של בידור, זה הזמן להוסיף לרכב גם מסכים של DVD בהם יוכלו הילדים לצפות בסרטים במושב האחורי ומערכת סאונד למוזיקה.

אין זה משנה האם יש ברשותכם רכב משפחתי או רכב פנאי, כל רכב אפשר להפוך נוח יותר לשימוש משפחתי בעזרת האביזרים המתאימים. דגמי שברולט למכירה מיד שניה נרכשים כרכבי משפחה לכל דבר, אם רכשתם רכב יד 2 אשר לא שימש בעבר כרכב משפחתי תוכלו לאבזר אותו בהתאם ולהפוך אותו לרכב משפחתי אידאלי. נציין כי רכישת דגמי שברולט למכירה מיד שניה תהיה הזדמנות ליהנות מרכב משפחתי נוח ובטיחותי במחיר שווה לכל כיס.

טיפים לבחירת רכב משפחתי נוח

א. אין כל ספק כי רכב בעל ממדים חיצוניים גדולים הרבה פחות נוח לנהיגה וחנייה, אך המרחב הפנימי הגדול משרת את טובת המשפחה. רכב גדול יהיה מרווח יותר ונוח יותר לנסיעה עם ילדים.

ב. גם כאשר בוחרים רכב משפחתי אין כל סיבה שלא לבחור רכב אופנתי ומרשים, זהו הרכב אשר משמש אתכם לנסיעה לעבודה ולפגישות עסקים, על הרכב למלא גם את הצרכים שלכם.

ג. רכבים עם בסיס גלגלים ארוך מעידים על תא נוסעים מרווח יותר, משמעותי בעבור הורים המבקשים להציב במושב האחורי 2-3 כיסאות בטיחות.

ד. תא מטען גדול הוא מצרך חשוב מאוד בעבור כל משפחה, חפשו רכב עם תא מטען גדול מספיק לאחסון עגלת התינוק, הקניות מהסופר והחפצים הקבועים.

ה. רכב משפחתי עם עיצוב פנים בגוונים בהירים יהיה מואר ונעים יותר לנסיעה משפחתית עם ילדים.

ו. אין מקום לפשרות בדבר אבזור הבטיחות, חפשו אחר רכבים המציעים 6 כריות אוויר וציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק. חפשו אחר דגמי שברולט למכירה מיד שניה לאיתור רכבים משפחתיים עם אבזור בטיחות מקיף במחירים שווים לכל כיס.

אלו תוספות קטנות עושות את כל ההבדל?

ניהול משפחה יחד עם קריירה וטיפוח זוגיות אינו פשוט, כל אותם אביזרים קטנים החוסכים לכם כמה דקות הם אשר יעניקו לכם בסוף היום עוד שעה של מנוחה. זה הזמן לרכוש מטען לטלפון הסלולרי אותו אפשר לחבר למצת הרכב, דיבורית באמצעותה תוכלו לנצל את זמן הנסיעה להשלמת שיחות עסקים או שיחות עם חברים תסייע לכם לנצל טוב יותר את הזמן.

שלבו ברכב מתקן מתאים להצבת כוס הקפה של הבוקר ותימנעו מקרים בהם הקפה נשפך ועליכם לחזור הביתה להחליף בגדים. שלבו בתא הנוסעים צעצועים וחוברות תעסוקה לילדים בכדי לפתוח את הבוקר באווירה נעימה. אל תשכחו להחזיק בכל רכב משפחתי גם מגבונים, ממחטות נייר, מגבת, מים לשטיפת פנים ובגדים להחלפה לילדים.
מערכת קמש | 24/9/14