מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

ריפוד הוא הרבה יותר ממושב - הכל על תפירה של ריפוד

רוצים לחדש את מראה הרכב שלכם מבפנים? תפירת ריפוד חדש לרכב יכול להיות הפתרון בשבילכם. כנסו וגלו למי אפשר לפנות ואיך לתפור ריפוד לרכב בעצמכם

מערכת קמ"ש | 31/8/14
מתוך קטגוריית פרטי

מהו החלק החשוב ביותר ברכב שלכם? יש שיגידו שזהו המנוע, יש שיגידו שזה המצבר, ויש שיציינו את המראות. אבל האמת היא שעבור נהגים רבים, הריפוד הוא החלק החשוב ביותר שיש. נכון שכל רכב מגיע עם ריפוד, אך בחלק מהמקרים, הנהגים מעוניינים להזמין תפירה מיוחדת של ריפוד לרכב שלהם. שימו לב שלא מדבור על תפירה של ריפוד שניזוק - אלא על שיפור ושדרוג של הריפוד הקיים! אז מי מזמין ריפוד שכזה? מהן אפשרויות לריפוד? ואיך מבצעים את העבודה? כל התשובות לפניכם.

תפירה זו אומנות של ממש

תפירה זו אומנות של ממש
● מי מזמין את עבודות התפירה? - יש קהלי יעד שונים מאד שיכולים להזמין עבודות ריפוד חדשות לרכב. נהגים שזקוקים לריפוד אורתופדי במיוחד, יכולים להזמין עבודות בתחום. מהצד השני, נהגים שמעוניינים בנוחות גבוהה יותר ברכב, להוסיף שמענות, להוסיף מסכי טלוויזיה, להוסיף רמקולים וכו' - יזדקקו לעובדות תפירה בכדי שהריפוד יעטוף את כל התוספות הללו. כמובן שיש גם נהגים שמעוניינים בטרנדים בעולם הריפוד - כמו למשל הריפוד בצבעים המשוגעים כמו בתוכנית פימפמיירייד בMTV, ולכן הם מעוניינים להזמין עבודות תפירה.

● איך תופרים את הריפוד? -ברוב המקרים, יש לקחת את הרכב שלכם לרפדיה מקצועית, שם יש מכונת תפירה תעשייתית, אשר איתה אנשי המקצוע יבצעו את תיקוני התפירה הנדרשים לריפוד הרכב שלכם, והם יוכלו כך לבצע את השדרוג הנדרש. שימו לב כי מדובר על מכונת תפירה עם מאפיינים מיוחדים, כך שהיא מותאמת באופן ייעודי לעבודות ריפוד לרכב, ומכאן היא שונה ממכונות התפירה שהכרתם עד כה.

אילו דוגמאות ניתן להזמין?

תוכלו להזמין כל דוגמת ריפוד שרק תרצו עבור הרכב שלכם. יש מי שבוחרים בריפוד סולידי ורגיל. יש כאלה שמעדיפים ריפוד וינטג' שמזכיר רכבים משנות ה50 וה60 - ויש שמעדיפים את המראה הצעקני והיצירתי, כך שהכל פתוח עבורכם לבחירה, וכל אפשרות מקובלת ובאה בחשבון.
מערכת קמ"ש | 31/8/14