מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 דברים שצריכים לדעת לפני שמשכירים אוטובוס

שוקלים להשכיר אוטובוס לצורך הסעת האורחים לאירוע גדול או יציאה לטיול רב משתתפים? להלן כל הדברים אליהם עליכם להיות מודעים טרם ההזמנה

מערכת קמש | 19/8/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

צריכים לשכור אוטובוס לטובת שירותי הסעות? שימו לב שיש עשרות חברות הסעות שישמחו להשכיר לכם את האוטובוס שלהן ואת שירותי ההסעות שלהן, אלא שלצד כל ההצעות הללו, חשוב מאד שגם תהיו זהירים. נכון שיש הרבה מאד חברות הסעות שתוכלו לסמוך עליהן בעיניים עצומות - אך יש כאלו שרק ירצו את הכסף שלכם, ללא שום שמירה על סטנדרט מקצועי. על כן, ריכזנו עבורכם רשימה של 5 דברים שצריכים לדעת לפני שמשכירים אוטובוס, בכדי שתוכלו לדעת בדיוק מה אתם צריכים לבדוק.

אז מהם חמשת הדברים החשובים?

1. עסק חוקי עם רישיון - תמיד בודקים שלעסק יש רישיון. זו לא המלצה וזה לא משהו שכדאי לעשות - זה משהו שחובה לעשות. הרישיון של העסק להסעות הוא הדבר הבסיסי ביותר שיחווה לכם האם מדובר באמת על אנשי מקצוע - או על אנשים שבכלל פועלים מחוץ למסגרת החוק.

2. הצעת מחיר כתובה - אולי לא חשבתם על כך, אבל כשאתם תבדקו 5 דברים שצריכים לדעת לפני שמשכירים אוטובוס, אתם תמיד צריכים לבקש מחברת הסעות קבלה של הצעת מחיר מלאה בכתב, ללא התחייבות מצדכם. הצעת המחיר כמוה בעצם התחייבות מצד חברת ההסעות, ואתם תוכלו לקבל פירוט מדויק של העלויות. הדבר גם יאפשר לכם להשוות בין הצעות המחיר השונות.

3. חפשו המלצות - כדאי למצוא חברת הסעות שיש לה המלצות טובות ברשת ובמקומות אחרים, ואל תתביישו גם לשאול ברשתות החברתיות על השירות.

4. לא בוחרים מבלי לבצע סקר שוק - אל תבחרו בחברת ההסעות הראשונה שנראית לפתע מאד קורצת, נוחה, זמינה וזולה. הקדישו עוד קצת זמן, בדקו עוד חברת הסעות, כך שתהיה לכם השוואה טובה יותר.

5. התאמה להסעה - כמובן שצריך לבחור בחברת הסעות שמנוסה במתן שירות שאתם זקוקים לו. לא כל חברה שמקיימתהסעות לעובדים, בהכרח תוכל לבצע הסעות לאירועים, או ההפך. כדאי לראות אם כן שיש מומחיות מתאימה.

להקדיש את הזמן הראוי

בטרם אתם משכירים אוטובוס מחברה זו או אחרת, מומלץ שתשקיעו את הזמן הראוי על שתוכלו לקבל החלטה מושכלת. למרות זאת - הקדישו לכך את הזמן המתאים, ולא תתחרטו על הבחירה הסופית.
מערכת קמש | 19/8/14