מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הפופולאריות הגדולה של רכבים קטנים וחסכוניים

אחד מהרכבים הקטנים שהפכו להיות מאוד פופולריים בזכות היותם חסכוניים הוא רכב פולקסווגן up. במאמר הבא נשווה בין הרכבים הקטנים המובילים בשוק.

מערכת קמש | 19/8/14
מתוך קטגוריית פרטי

יותר ויותר בעלי רכבים מתעניינים כיום לגבי פתרונות תחבורה קטנים וחסכוניים. אם עד לפני מספר שנים העדיפו הורים לילדים את הדגמים המשפחתיים והגדולים, הרי שכיום עומד החיסכון בראש סדר העדיפויות. האפשרות לשלב בין רכבים חסכוניים, בטוחים ונוחים לבין דגמים חדשים ומבוקשים אחראית במידה רבה להצלחה. בנוסף, אפשר לזהות ביקוש עבור רכבים קטנים וחסכוניים בקרב נהגים צעירים, סטודנטים וגם במשפחות המחזיקות בשני רכבים בו זמנית.

אחד הרכבים שהפכו להיות פופולאריים בזכות השאיפה לחיסכון הוא פולקסווגן UP. דגמים אלו מבית פולקסווגן הצליחו לגרור אחריהם עדת מעריצים בכל רחבי העולם. המפרט של פולקסווגן up הוא יחסית בסיסי אך היא עדיין מצליחה לתת מענה על צרכים של תושבי הערים הגדולות, מי שמתנהל ברכב על בסיס יומי בנסיעות פנים וכל מי שרוצה לצמצם באופן משמעותי את צריכת הדלק ועלויות הביטוח.

השוואה בין פולקסווגן up לבין סיאט איביזה sc

דגמי פולקסווגן מתחרים בשורה ארוכה של דגמים קטנים וחסכוניים המיובאים לישראל, כאשר בראשם עומד הדגם המצליח סיאט ibiza sc. השוואה בין הדגמים יכולה לעזור למי שמתלבט לגבי הרכב הבא שלו. את ההשוואה רצוי לבצע לפי הקריטריונים הבאים:

- מראה חזית הרכב
- צבעים
- תכנון מרכב
- נוחות בתא הנוסעים
- מקום בתא המטען
- רמות גימור
- מחירים

לכל לקוח יש העדפות אחרות לגבי רכב קטן וחסכוני, אולם אין ספק שהיתרון של פולקסווגן up בולט בקטגוריות כגון עיצוב או ביקוש. מנגד, רכבי סיאט מציעים מאבק בכל הנוגע לתכנון מרכב, חישוקי פלדה, פנסים אחוריים ואפילו בתי מראות מקושטים. מצד שני, יש לזכור כי בתחום הרכב נוטים הנהגים לשמור אמונים. מי שמעדיף את פולקסווגן תמיד ימצא את מבוקשו בדגמי החברה, גם אם הם חסכוניים וקומפקטיים.
מערכת קמש | 19/8/14