מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

מהו ליסינג מימוני ומה חשוב לדעת עליו

מתעניינים בליסינג מימוני? להלן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת אודות שיטת ליסינג זו

מערכת קמש | 27/7/14
מתוך קטגוריית פרטי

אנו בטוחים שבעבר כבר נתקלתם בתכנים שונים הנוגעים לעסקאות של ליסינג מימוני, אולם יש הבדל משמעותי בין היתקלות בתוכן כזה או אחר, לבין הבנת כל המידע החשוב ביותר בנוגע לעסקאות הללו. אנו בחרנו להציג עבורכם את החומרים המרכזיים ביותר הנוגעים לעסקאות הליסינג הנ"ל, בכדי שאתם תבינו אחת ולתמיד כיצד הן נערכות, למי הן מתאימות, ומה היתרונות ומה חשוב לקחת בחשבון.

אז איך כל העסק עובד?

אז איך כל העסק עובד?
● הדרך למימון רכב - כפי שניתן להבין משמו, ליסינג מימוני מהווה בעצם שיטה למימון של רכב לאורך זמן. בניגוד לרכישת רכב הכוללת פריסה לתשלום בין שנתיים לשלוש או נטילת הלוואה מהבנק, בשיטת הליסינג אתם בעצם שוכרים לטווח ארוך את הרכב מחברת הליסינג, ובסיום יכולים לקנות אותו במחיר מופחת. יש כאן למעשה שילוב בין השכרה לבין רכישה, כאשר עלויות הטיפול ברכב ברוב המקרים, הן על השוכר ולא על חברת הליסינג (בשונה מהליסינג התפעולי).

● האם חייבים לקנות את הרכב בסיום? - לא! למרות השם שניתן לו, יש להבין כי ליסינג מימוני איננו מחייב שבתום תקופת השכירות אתם תרכשו את הרכב. חברת הליסינג מציעה לרוב בסיום תקופת השכירות אפשרות נוספת - לפתוח עסקת ליסינג חדשה עם רכב מדגם חדש. הדבר מתאים מאד למי שיותר חשוב לו לנהג ברכב חדש ועדכני ואיכותי יותר - מאשר להיות בהכרח בעלים על רכב, דבר שאין לו בהכרח משמעות של ממש.

● מול הליסינג התפעולי - חשוב מאד לזכור כי ליסינג מימוני איננו ליסינג תפעולי. בליסינג המימוני חברת הליסינג איננה מממנת טיפולי מוסך לרכב, הוצאות דלק, הוצאות ביטוח, וכיו"ב. עם זאת המסלול נחשב משתלם מאחר שכאמור הוא מאפשר רכישת הרכב בזול בסיום השימוש או השכרת רכב חדש לאחר מכה שנים בתנאים נוחים מאד.

השיטה שתתאים לכם

עשרות אלפי משפחות בכל הארץ כבר גילו את היופי ואת הנוחות של הליסינג המימוני - וגם אתם מוזמנים להצטרף למעגל הלקוחות הגדול, וליהנות מרכב מעולה בתנאים נוחים.
מערכת קמש | 27/7/14