מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

המתנה המושלמת לגבר - להיות נהג מרוצים ליום אחד!

מתנה מיוחדת ליום הולדת היא כבר מזמן לא שעון או סתם ארוחה רומנטית? שדרגו עצמכם לכיוון "מהיר ועצבני" - נהיגה על רכב ספורט חלומי היא הדבר הבא!

| 21/7/14
מתוך קטגוריית אדרנלין

בחיפוש אחר מתנות מקוריות לחבר טוב שעומד לחגוג יום הולדת, או לבן הזוג, יש מתנות מקוריות שאותם מקבלים פעם בחיים.

אחת המתנות היותר מקוריות, אליה נחשפנו לאחרונה, היא שובר מתנה ייחודי ההופך את המקבל אותו לנהג מירוצים ליום אחד. לא ממש מיכאל שומאכר האגדי - אבל הכי קרוב שניתן במסגרת מתנת יום הולדת של יום אחד.

נקדים ונאמר כי בישראל של 2014 חל איסור לערוך מרוצי מכוניות. אם זאת, מותר לנהוג במכוניות ספורט מיוחדות או כאלו המגיעות למהירויות גבוהות מאוד, כל זמן שהדבר מבוצע במסלולים מיוחדים שהוכשרו לכך.

אם כן, מה כוללת מתנה שכזו? ומדוע היא כה ייחודית?

מה כוללת חוויית נהג המירוצים ליום אחד?

מפרט הרכב

המתנה המיוחדת כוללת נסיעה ונהיגה במכונית ספורט מתקדמת. מדובר על דגמים אשר נמצאים על קו התפר שבין דגמי הספורט לבין רכבי המירוץ, כך שהם כוללים יכולות מיוחדות כגון: תאוצה גבוהה בזמן קצר, נסיעה במהירות גבוהה, שליטה מוחלטת בכביש, וחווית נהיגה יוצאת דופן בכל קנה מידה שהוא. נהיגה לצד נהג מרוצים מקצועי מדמה חוויה של נהיגת מרוצים אמיתית לכל מי שהוא חובב ספורט מוטורי בכלל וחובב נהיגה בפרט.

מדריך מרוצים מוסמך

את הנסיעה מעבירים מדריכי מרוצים מוסמכים. על פי רוב מדובר על נהגי מרוצים ישראליים, אשר עסקו בתחום בחו"ל, וכעת מספקים בישראל חוויה מטריפת חושים שכזו. המדריכים הם אלו שמסבירים איך לנהוג ברכב, והתכונות המיוחדות שבו, שולפים פרטים וטיפים מיוחדים וכמובן מאפשרים הדרכה מעשית על הרכב בליווי מלא. למען הסר ספק, מדריכי המרוצים פועלים ברישיון חוקי מלא מטעם המדינה.

לשלב עוד מתנות לגבר

חשוב לציין שאת יום המרוצים המיוחד, ניתן לשלב עם עוד מספר מתנות שיהיו בלתי נשכחות לכבוד יום ההולדת, על תקן של "ערך מוסף לחוויית האדרנלין" ולכל מי שעדין מעוניין ב-"יום אדרנדלין מורחב". כאן נציין שילוב של טיולי טרקטורונים, קורס רכיבה או רכיבה על אופנוע ים. למתונים שבינינו גם סדנאת בישול או פשוט מתנה שימושית, ומקורית יעשו את העבודה בצורה טובה.

חוויה מדהימה שלא שוכחים

הגיל אינו משחק כאן תפקיד ואין זה משנה אם מדובר על גבר צעיר או מבוגר. בוודאי שאין צורך להיות חובב מירוצים מושבע או מבין גדול בתחום. כל שדרוש הוא אדם בעל נפש צעירה, כזה שייהנה מחוויה סוחפת המעלה את האדרנלין. אין ספק שלהיות נהג מרוצים ליום אחד זו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת.

ניפגש במסלול!

| 21/7/14