מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

הכירו את המשאיות שכמעט לא רואות מוסך

מחפשים משאית חסכונית ואמינה? הכירו את המשאיות שכמעט ולא רואות מוסך

מערכת קמש | 29/6/14
מתוך קטגוריית מסחרי וחקלאי

היצרניות הגדולות בעולם מייבאות לישראל משאיות איכותיות שדורשות ביקור במוסך רק לעיתים רחוקות. כידוע לכל איש מקצוע, חיסכון על מוסך למשאיות יכול לבוא לידי ביטוי באלפי שקלים בשנה ולכן כדאי להכיר את הרכבים שמונעים זאת.

מוסך למשאיות מציע שירות ייחודי עבור חברות, ארגונים, אנשי מקצוע ובעלי מלאכה. במוסך כזה מועסקים מומחים המכירים היטב את ההבדלים בין משאיות ויודעים לטפל בהן על הצד הטוב ביותר. בניגוד למוסך רגיל של רכבים פרטיים, מוסך למשאיות אינו יכול להתפשר על עמידה מלאה בלוח הזמנים. כל עיכוב בטיפול או בתיקון עשוי לגרום להפסדים של אלפי שקלים עבור הלקוחות. מהבחינה הזו יש למוסך תפקיד יוצא דופן הבא לידי ביטוי ברמה גבוהה מאוד של מקצועיות.

מבחינת בעלי המשאיות בעצמן, השאיפה העיקרית היא להימנע ככל האפשר מהפסקת עבודה והכנסת הרכב למוסך. על מנת לעשות זאת צריכים בעלי המשאיות להכיר את הדגמים המובילים וכמובן לנצל אותם.

תשכחו ממוסך למשאיות: הדגמים המובילים בישראל

אפשר לחלק את המשאיות המובילות שכמעט ולא רואות מוסך לפי היצרניות הבאות:

א. מאן – משאית גרמנית של אחת היצרניות המובילות בעולם נחשבת לגולת הכותרת של תחום התעשייה והמפעלים בישראל. משאיות מאן זוכות להצלחה כבר שנים רבות והן דורשות טיפולים במוסך רק במצבים קיצוניים. דגם TGX של החברה הוא דוגמא מצוינת למשאית מושלמת. החברה הגרמנית שמה דגש על טכנולוגיה מהפכנית, שיפרה את הבטיחות עם מערכות ABS והוסיפה אפשרויות בקרה בתפעול המרכבים. מנגד, דגם TGS של מאן מסוגל לסחוב עד 41 טון בעוד דגם TGM מתגאה בחיסכון באנרגיה.

ב. איסוזו – גם היצרנית היפנית איזוסו בולטת ברשימת המשאיות שכמעט ולא דורשות ביקור במוסך. בניגוד לחברת מאן שמתמחה בייצור משאיות, איסוזו מציעה גם רכבים משפחתיים, אופנועים ועוד. היתרון של איסוזו הוא מחירים נמוכים והמלצות מטעם יבואני ומוסך למשאיות בכל רחבי הארץ. עם זאת, יש לזכור כי איסוזו מתמחה בדגמי משאיות בגודל בינוני ולכן לא תמיד נותנת מענה על צרכי הלקוחות בישראל.

ג. דאף – אי אפשר לדבר על משאיות שבקושי רואות מוסך מבלי להזכיר את חברת דאף. זו חברה המייצרת את רוב המשאיות שלה בהולנד, עם דגש על איכות הסביבה. בדגם 105XF של חברת דאף ניתן תכנון המבטיח הוצאות תפעוליות מינמאליות. המשאיות שומרות על תקינותן לאורך זמן ואף מציעות תא נהג גדול ורחב ידיים. המשאיות הללו מתאימות למי שעובד בסביבה אורבנית אולם ניתן לנצל אותן גם לעבודות מורכבות יותר.

לסיכום, מי שמעוניין להימנע מביקור במוסך למשאיות צריך לדעת כיצד לבחור את הכלי שלו. השלב הראשון הוא השוואה בין יצרניות משאיות מובילות, היכרות עם המפרט הטכני של הכלים והתייעצות עם אנשי מקצוע. כך ניתן לרכוש משאית אמינה ואיכותית שלא צריכה להיכנס למוסך לעיתים קרובות.
מערכת קמש | 29/6/14