מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

כל מה שצריך לדעת על כספות לרכב

לאחרונה, הפופולאריות של כספות לרכב המגנות על מחשב הרכב הולכת ומתגברת. מהם היתרונות של אותן הכספות ומי זקוקי להן?

מערכת קמש | 29/6/14
מתוך קטגוריית פרטי

כספות מציעות מגוון פתרונות אבטחה והגנה עבור כל כלי הרכב. במאמר הבא נסביר מה מאפיין כספות מן הסוג הזה ונביא טיפים עבור בחירה מוצלחת שלהן:

יש לציין את העובדה, כי כספות לרכב מתאימות כמעט לכל סוגי הרכבים. בניגוד לכספת ביתית המתפקדת בעיקר בתור מתקן אחסון מאובטח, בתוך הרכב התפקיד של הכספת הוא להגן על מחשב הרכב. הכספת מונעת גישה אל המחשב ומותקנת בתהליך קצר ופשוט על ידי אנשי מקצוע מובילים. באמצעות ההגנה על המחשב מונעת הכספת החלפה שלו לצורך גניבת כלי הרכב או גרימת נזקים.

כספות לרכב מייצרת הרתעה משמעותית ומורידה בעשרות אחוזים את כמות הגניבות של רכבים ברחבי העולם. גנבים, פורצים ומזיקים מקצועיים מתקשים להתמודד עם היכולות של הכספת הזו. היא מיוצרת מאלומיניום ולכן גם מונעת התחממות מיותרת ומסוכנת של המחשב. כספת חוסכת בהוצאות ביטוח, משפרת את תחושת הביטחון ומספקת יתרונות פונקציונאליים רבים.

כיצד בוחרים כספות לרכב?

יש מספר דגשים אותם חשוב להכיר לקראת התקנה של כספת או בחירת מוצרים להגנה על מחשב הרכב:

א. איכות ומקצוענות – רק מעט חברות בעולם מסוגלות לעמוד בתווי התקן הנדרשים עבור ייצור כספות. כדאי לברר מראש על המוניטין של החברה ולוודא כי מדובר על גורם איכותי ואמין.

ב. פוליסת ביטוח – אין סיבה להתקין כספת שאינה מוכרת על ידי חברת הביטוח של הרכב. בררו מראש באילו תנאים מכירה חברת הביטוח והקפידו עליהם לצורך חיסכון בהוצאות.

ג. התקנה – ברוב המקרים כולל המחיר של כספות לרכב התקנה. עם זאת, יש לבדוק מי מבצע את ההתקנה ולקבל עליו המלצות מחברים, בני משפחה או אתרי אינטרנט העוסקים בתחום. בצורה כזו ניתן להפיק את המרב מהכספת וליהנות ממנה ללא חשש.

לסיכום, כספת אלומיניום מתאימה לצורך הגנה על מחשבי הרכבים ויש לה גם משמעות מבחינת חברות הביטוח. השימוש בכספת נוח ופשוט וההתקנה שלה מקצועית לחלוטין. העלות של כספות מן הסוג הזה משתלמת בטווח הקצר והארוך ומומלצת עבור כל בעלי הרכבים.


באדיבות המרכז הארצי לכספות
מערכת קמש | 29/6/14