מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

5 דברים שלא יקרו לכם במוסך מורשה

למה כדאי ללכת למוסך מורשה? מדוע זוהי ההמלצה של כל אנשי המקצוע במכונאות הרכב? הנה חמישה מקרים, שיראו לכם למה הדבר מומלץ.

| 26/6/14
מתוך קטגוריית פרטי

המוסכים בישראל, נחלקים לשניים: המוסכים המורשים, ואלו שאינם מורשים. המשמעות של מוסך מורשה היא פשוטה - זהו מוסך אשר יצרן מסוים של רכב, נתן לו את החותמת של הגושפנקא הרשמית, שמאשרת כי מוסך זה מוסמך לטפל בדגמי הרכב של היצרנית, וכי אנשי הצוות עוברים תהליכי בקרה מסודרים. מדובר אם כן, על מוסך ברמה מקצועית גובהה, וגם מוסך אמין.

תוכלו למצוא למצוא מוסך מורשה בכל אזור בארץ במאגר המוסכים המורשים ברחבי ישראל. הנה חמישה דברים, שאין סיכוי פשוט שיקרו לכם במוסך מורשה:

על מחירים, חלפים ובטיחות

1. מחירים מפתיעים

אם בטח כבר מכירים את הסיטואציה. אתם הולכים למוסך, המוסכניק אומר שיש מחיר מסוים, אבל לפתע אחרי שהוא מתעסק קצת עם הרכב לאחר כמה דקות, טוען שהמחיר יהיה גבוה יותר, וזורק מונחים מקצועיים לחלל האוויר. במוסך מורשה זה פשוט לא יקרה, כי לא יתנו סתם הצעת מחיר, אלא ישמעו מכם מה מצב הרכב, יבדקו אותו, ואז יתנו הצעה סופית.

2. מונחים גבוהים

במוסכים לא מורשים, אוהבים להשתמש בשפה טכנית בכוונה, כדי שהלקוח לא יבין. במוסך מורשה עומת זאת, מחויבים לאמינות, ולכן מסבירים היטב כל מונח ומושג.

3. ליקויי בטיחות

לצערנו יש מקרים שבהם אנשים מכניסים את הרכב לטיפול במוסך, והטיפול לא נעשה תוך הקפדה על רכיבי הבטיחות, ולכן יוצא שבסופו של יום, הרכב לא בטיחותי לנהיגה, והדבר מוביל לתאונות. במוסך מורשה כמובן - אין סיכוי שזה יקרה.

4. משך שהיה ארוך

במוסכים רבים נוטים להשאיר את המכוניות בתוך המוסך אך ללא טיפול. כך מסנדלים את הלקוח שלא יוכל לקחת את הרכב למוסך אחר - ובסוף עוד מחייבים אותו על השהיה הרבה של הרכב. כמובן במוסך מורשה קולטים רק רכבים שאפשר לטפל בהם.

5. נסעו על הרכב

קיבלתם פעם את הרכב חזרה מטיפול במוסך, ושמתם לב שמד הקילומטראז' מציג עוד כמה עשרות ק"מ? כנראה שהמוסכניקים פשוט החליטו להשתמש ברכב שלכם לנסיעות והובלות בזמן הטיפול. במוסך מורשה יש אמנת שירות שאוסרת על כך.

לכן פונים למוסך מורשה

כפי שאתם רואים, מוסך שאיננו מורשה יכול להביא איתו בעיקר צרות. מוסך מורשה לעומת זאת – הוא המפתח לטיפול תקין ברכב.
| 26/6/14