מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

שימוש בחוקר פרטי לאיתור יעיל של רכב גנוב

אין ספק שאחד מהמצבים הבעייתיים ביותר שעמו אדם יכול להתמודד - הוא כאשר הרכב שלו נגנב, וכעת הוא נושא בהשלכות.

| 10/6/14
מתוך קטגוריית פרטי

רכב גנוב מהווה בעיה ממספר בחינות - מעבר לחסור הנוחות המשווע, אפשר שברכב גם היו מסמכים יקרי ערך, מערכות מיוחדות, מחשבים ניידים, כסף שנותר, וכיו"ב. כמו כן, תהליך הטיפול ברכב גנוב עלול להיות ארוך מאד ומתיש, אל מול חברת הביטוח. אם כך, כיצד נוכל לאתר את הרכב הגנוב, ומהן השיטות שיש לנו?

נפרט את כל הגורמים שאליהם נפנה:

איתור עם חוקר פרטי

איתור עם חוקר פרטי
אחת השיטות הנפוצות לאיתור רכב גנוב, היא הפניה אל חוקר פרטי. משרד חקירות של חוקר פרטי, מפעיל מספר שיטות מיוחדות לאיתור רכבים גנובים. הדבר כולל שימוש במכשירי האיתור שהותקנו מלכתחילה בתוך הרכב, ובמידה וגנבי הרכב יוצרים קשר עם בעל הרכב הגנוב (דבר שקורה בחלק ניכר מהמקרים) - סיוע באיתור השיחה, וכך איתור הרכב, והעברתו לבעלי הרכב, מבלי שמערבים את רשויות החוק.

איתור עצמאי

דרך נוספת היא כמובן לנסות ולאתר את הרכב באופן עצמאי. כך, אנשים שהגנב יוצר עימם קשר ומציע להם "לקנות" את הרכב בחזרה, מנסים לעשות זאת בעצמם ללא הסיוע של חוקר פרטי או גורם מטעם רשויות החוק - דבר שהוא פחות מומלץ.

אז מה כדאי לעשות?

תלוי בדרך שאתם מעדיפים. הדרך העצמאית פחות עדיפה בכל מקרה. אם אינכם מעוניינים לערב תמיד את חברת הביטוח ורשויות החוק מסיבות השמורות עמכם - אפשר כמובן לפנות למשרד חקירות פרטי, וכך לפתור שתי ציפורים במכה אחת.
| 10/6/14