מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

צריכים לחדש ביטוח חובה? אל תתעצלו!

צריכים לחדש ביטוח חובה? השתמשו במנוע השוואת מחירי ביטוח ואל תתעצלו

מערכת קמש | 26/5/14
מתוך קטגוריית פרטי

מנוע השוואת מחירי ביטוח יכול לחסוך עבור נהגים ולקוחות אלפי שקלים בשנה. במאמר הבא נסביר כיצד משפיע מנוע השוואת מחירים על תחום הביטוח ונביא טיפים לשימוש נכון

השוואת מחירים היא הפרמטר החשוב ביותר בצרכנות נכונה. באמצעות השוואת מחירים ניתן לקבל מושג על הבדלים בין חברות שונות, להבטיח שירות אידיאלי המתאים עבור צרכי הלקוחות ולמנוע הוצאות בלתי רצויות. אך בעוד בעבר נאלצו הלקוחות לעבור בין משרדים ולבזבז זמן יקר על השוואת מחירים מסובכת, הרי שכיום ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות מנועים ייעודיים ואינטראקטיביים.

מנוע השוואת מחירי ביטוח מציע יתרונות רבים:

א. זמינות – אתרי אינטרנט עם מנועי חיפוש זמינים עבור הלקוחות במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לא משנה מתי פג תוקפו של הביטוח או מתי יש זמן פנוי לביצוע השוואה, תמיד אפשר להשתמש במנוע השוואת מחירי ביטוח ולהתחיל לחסוך.

ב. נוחות – קל יותר לבצע השוואת מחירים ישירות מול המחשב וכך להימנע מנציגי חברות או סוכני מכירות. הנוחות היא פרמטר חשוב בעת השוואת מחירי ביטוח חובה היות והיא משפיעה על החוויה הצרכנית.

ג. יעילות – כדאי לתעד את הממצאים של מנועי השוואת מחירי ביטוח ולהציג אותם במידת הצורך בפני החברה. אפשר להדפיס את הנתונים, להגיע איתם לפגישה אישית ולייעל בצורה דרמטית את ההשוואה בין חברות ושירותים.

כיצד בוחרים מנוע חיפוש להשוואת מחירים

לא כל מנוע חיפוש להשוואת מחירי ביטוח עונה על צרכי הלקוחות. רצוי להשתמש אך ורק במנוע המופעל על ידי גורם אמין, לבדוק מי עומד מאחורי הנתונים ולוודא שאין אינטרס מסחרי העלול לפגוע בלקוח בטווח הקצר והארוך. את הבדיקות הללו אפשר לבצע מול אתר האינטרנט או באמצעות התייעצות עם חברים, בני משפחה ולקוחות קודמים. הבחירה במנוע חיפוש להשוואת מחירים תלויה במידה רבה גם בצרכים האישיים, בסוג הביטוח הנדרש ובסוג הרכב.

רוב מנועי החיפוש המיועדים עבור השוואת מחירים לביטוח מקיף או צד ג'. המחיר של ביטוח חובה אחיד ונקבע בין היתר על ידי משרד האוצר, אולם השוואה פשוטה בין הפרמטרים המופיעים בפוליסה עוזרת להשיג מחיר נוח ומשתלם. את ההשוואה כדאי לבצע מספר שבועות לפני החידוש וכך להקצות מספק זמן עבור בדיקות נוספות.

לסיכום, אין סיבה להתעצל לפני שמחדשים ביטוח לרכב או לדירה מנועי השוואת מחירי ביטוח חובה הקיימים באתרי האינטרנט השונים מציעים פלפורמה נוחה ויעילה מאוד, בה ניתן להשתמש בכל גיל וללא ידע מוקדם. המנועים מותאמים לצרכי הלקוחות ומושקעת בהם מחשבה רבה. מנועי השוואת מחירים הם חלק חשוב בצרכנות נכונה והמשמעות שלהם מתחדדת בעידן בו יש לכל אחד מהלקוחות מחשב אישי זמין, נייד ונגיש. נצלו את היתרונות הללו של מנועי השוואת מחירים ותוכלו לחסוך זמן והרבה כסף.
מערכת קמש | 26/5/14