מאמרים נוספים
מיין לפי: א"ב נושא

פרטי
עוד

דו-גלגלי
עוד

ירוק
עוד

מסחרי וחקלאי
עוד

אדרנלין
עוד

קמש לעסקים
עוד

חיפוש כתבה

ידית אחיזה לרכב

אביזרים פשוטים ויעילים כמו ידית אחיזה לרכב יכולים לשפר משמעותית את איכות החיים של ילדים, בעלי מוגבלויות ובני גיל הזהב. במאמר הבא נסביר מה זה הידית הזו וכיצד ניתן לנצל את היתרונות שלה.

מערכת קמש | 7/4/14
מתוך קטגוריית פרטי

אסתטיקה מול תועלת

אסתטיקה מול תועלת
חובבי נהיגה מכירים כל פרט קטן ברכב שלהם. הם בקיאים במפרט הטכני של המנוע, יכולים לזהות את הברגים בתחתית המושב ושמים לב לכל שינוי באגזוז. אך מעבר לכך, עבור חובבי נהיגה יש משמעות מיוחדת לאביזרים המשיגים תועלת אפקטיבית מבלי לפגוע בביצועי הרכב או במראה האסתטי שלו. דוגמא מצוינת לאביזר מן הסוג הזה ניתן לקבל באמצעות סקירה קצרה של ידית אחיזה לרכב.

מהי ידית אחיזה?

ידית אחיזה לרכב היא למעשה ידית תמיכה ניידת העונה על מספר מטרות בו זמנית:
- סיוע לאנשים המתקשים בכניסה או יציאה מהרכב
- עזרה לבעלי מוגבלויות המעוניינים לקום לאחר ישיבה ברכב
- תמיכה בקשישים, ילדים ונכים
הידית אידיאלית עבור מבוגרים ואנשים הסובלים מבעיות כגון דלקת פרקים, מחלות שרירים, ניוון, כאבי גב וברכיים, בעלי משקל גבוה ונשים בהיריון. הידית מצליחה לאפשר מעבר בטוח מהרכב אל מדרכה ולהיפך. היא מורכבת על החלק החיצוני של הרכב אולם מסוגלת לשאת גם משקל גבוה מהרגיל. הידית מתוכננת על ידי מומחים ואנשי מקצוע המכירים את התחום הסיעודי, ולכן היא אינה דורשת התקנה מיוחדת. אין צורך גם בביצוע שינויים ברכב לצורך התקנה של ידית אחיזה. זהו פתרון יעיל, משתלם ובעיקר בטוח עבור מי שרוצה לשפר את איכות החיים של קשישים ובעלי מוגבלויות.

כיצד מתקינים את הידית?

ההתקנה של ידית אחיזה לרכב כוללת שני שלבים: הנחת הידית בתוך סגר הדלתות ושליפה בסוף השימוש. פתרון פשוט אך יעיל זה מוכיח את עצמו ברכבים פרטיים, מסחריים וגם באוטובוסים, מיניבוסים ורכבי הסעות. את הידית ניתן לשמור בכיס הרכב, בתא הכפפות או אפילו בתיק האישי.
הידית לא תופסת הרבה מקום והיא בנויה למספר רב של פירוקים והרכבות. קל להתרגל לשימוש בידית ואת ההבדל ברמת הבטיחות ניתן לראות כבר מהרגע הראשון. ידית אחיזה לרכב מייצגת נאמנה את הדור הבא של פתרונות הבטיחות עבור קשישים, בעלי מוגבלויות וילדים והיא זוכה להצלחה משמעותית בכל רחבי העולם.

איך בוחרים ידית אחיזה?

על מנת לבחור ידית אחיזה לרכב יש להגדיר את הצרכים והמטרות של המשתמשים. במידה ומדובר על ילדים או בני נוער, חשוב לבחור ידית אחיזה קטנה בגודל מתאים. המפרט הטכני של הידית יכול לעזור בשלב הזה של הבחירה. את המפרט ניתן לבדוק על פי אורך הידית, משקל הידית והתאמתה למשקל המשתמש. באופן כללי, ידית אחיזה סטנדרטית מיועדת למשקל של 160 ק"ג.
לסיכום, ידית אחיזה היא מוצר שתפקידו להקל על כניסה, יציאה וקימה מהרכב. היא עשויה חומרי גלם מיוחדים, קלת משקל ועמידה לשנים רבות. השימוש בה נוח ופשוט וניתן לשלב אותה בכל סוגי הרכבים מבלי לבצע התאמות יקרות.

באדיבות הגיל השלישי 3rd age
מערכת קמש | 7/4/14